Anna Wendzikowska, Ania Wendzikowska
EastNews

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem! "Nie ukrywam, że to dla mnie trudne i bolesne"

Anna Wendzikowska, Ania Wendzikowska
EastNews

Anna Wendzikowska przechodzi trudny okres w swoim życiu, co zauważyli jej fani. Dziennikarka chcąc być szczera w relacji na Instastories wyznała, że faktycznie to dla niej ciężki czas, bo niedawno rozstała się z partnerem, Janem Bazylem:

Chcę Wam coś powiedzieć, co wiele z Was i tak już zauważyło. Wiele z Was już do mnie pisało, że widać, że jestem smutna. Stało się tak, że już jakiś czas temu zostałam sama z dziewczynami i w sumie tyle. Nie chce więcej komentować i ujawniać. – na wstępie powiedziała Anna Wendzikowska.

Gwiazda TVN zdradziła też, że zrobiła wszystko, aby uratować rodzinę...

Anna Wendzikowska rozstała się z Janem Bazylem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl byli parą od kilku lat. Mają 1-5 roczną córkę Antosię, a Anna Wendzikowska wychowuje też 5-letnią Kornelię ze związku z Patrykiem Ignaczakiem. Teraz gwiazda TVN zdecydowała się otwarcie poinformować, że jej związek z biznesmenem dobiegł końca, co jest dla niej wyjątkowo bolesne, bo była bardzo zakochana. Anna Wendzikowska nie zamierza się jednak poddawać i teraz najważniejsze są dla niej jej córki:

Nie ukrywam, że to dla mnie trudne i bolesne. To nie najłatwiejszy moment w moim życiu. Staram się skupiać na córkach.  I staram się z nadzieją patrzeć w przyszłość. Teraz jest ciężko, bo bardzo kochałam. Mam poczucie, że zrobiłam wszystko co było w mojej mocy, żeby zachować moją rodzinę w całości, ale nie zawsze wszystko się da zrobić – dodała dziennikarka.

Dziennikarka wróciła wspomnieniami to pierwszego głośnego rozstania z biznesmenem tuż po narodzinach ich córki

3 tygodnie jak Tosia się urodziła zostałam na kilka miesięcy sama. Wierzyłam w happy end. (...) Koronawirus zweryfikował to, że w kłopotach jestem sama. Wiem, że przetrwam. Nie chcę się nad sobą użalać. Chcę być z Wami szczera! - powiedziała na koniec Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska w relacji z trudem mówi o rozstaniu i dodaje, że nie zamierza tego więcej komentować. Przyznaje jednak, że pierwsze rozstanie przygotowało ją na taki scenariusz i już wcześniej miała próbkę tego, co to znaczy być samotną matką. 

Zobacz także: "Spakował walizkę i wyprowadził się z domu" Wiemy, dlaczego Wendzikowska rozstała się z partnerem!

Anna Wendzikowska wyznała w nagraniu na Instastories, że sama zdecydowała przekazać tę informację, aby uniknąć plotek. 

Wendzikowska o rozstaniu
Instagram

Dziennikarka dodała też, że zrobiła wszystko, aby ratować rodzinę, ale niestety to się nie udało. Nie zamierza się jednak poddawać i chce być silna dla swoich córek.

Wendzikowska o rozstaniu
Instagram

Związek Anny Wendzikowskiej z Janem Bazylem należał do burzliwych. Para po raz pierwszy rozstała się 3 tygodnie po narodzinach ich córki, Tosi. Jednak po kilku miesiącach wrócili do siebie. 

Anna Wendzikowska z nowym partnerem
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36