Anna Starmach pokazala wózek
1/4
Anna Starmach pokazała wózek
EastNews

 

Anna Starmach w Dzień Dobry TVN opowiedziała o swojej córce i zdradziła, dlaczego tak szybko po porodzie wróciła do pracy. Anna Starmach zaledwie kilka tygodni temu została mamą - o tym, że maleństwo pojawiło się na świecie gwiazda TVN poinformowała swoich fanów dokładnie 13 listopada. 

Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena...- napisała wówczas szczęśliwa mama.

Ostatnio okazało się, że Anna Starmach zaledwie kilka tygodni od narodzin dziecka zdecydowała się wrócić na plan programu "Masterchef Junior". Dlaczego tak szybko skończyła swój urlop macierzyński? Zobaczcie, co powiedziała w DDTVN!

Zobacz także: W lekkim mrozie Ania Starmach poszła na pierwszy spacer z Jagienką!

2/4
Anna Starmach urodziła!

 

Anna Starmach w rozmowie z DDTVN nie ukrywała, że jest zachwycona macierzyństwem, a mała Jagna jest dla niej największym szczęściem. Gwiazda TVN zdradziła, dlaczego już po kilku tygodniach od narodzin córki zdecydowała się wrócić do pracy. 

Kocham moją pracę, ale nie ukrywam, że jeszcze bardziej kocham moją córeczkę. Jesteśmy teraz na planie Masterchefa Juniora, produkcja umożliwiła mi pracę na pół etatu i umożliwiła mi to, że moje dziecko jest cały czas ze mną. Więc w tym roku będzie taka dobra mała duszyczka w Masterchefie Juniorze, to będzie Jagienka, która gdzieś z boku czuwa i podgląda i ja jestem na każde jej zawołanie- zdradziła młoda mama. 

Co jeszcze powiedziała o córce? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: Ania Starmach opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. „Co ja robiłam bez Ciebie?”

 

3/4
Anna Starmach urodziła!

 

Myślę, że każda mama to zrozumie, bo nie ma nic piękniejszego niż taki niemowlak. Żaden zapach nie jest piękniejszy od zapachu niemowlaka, żaden makijaż nie sprawi, że ktoś będzie ładniej wyglądał niż ten niemowlaczek i żadne ubranka nie są ładniejsze niż takie mini śpioszki. Więc to nie jest tak, że ja śpię kiedy dziecko śpi, bo jak dziecko śpi, to ja się na nie patrzę - powiedziała w DDTVN.

Jak widać, Anna Starmach spełnia się w roli mamy! 

Zobacz także: Połączenie urlopu macierzyńskiego z dodatkową pracą

4/4
Anna Starmach pokazala wózek

 

A jakim dzieckiem jest mała Jagna? Anna Starmach nie ukrywa, że jej córeczka jest bardzo grzeczna. :)

Jest fajnie, jest spokojnie, jest ciepło, miło i czuję, że mój dom jest domem, takim już 100%. Na razie nawet nie mam ochoty na to, żeby wyjść do kina, nie mam ochoty, żeby się spotkać z kimś na kawę ja mam ochotę siedzieć i się patrzeć na ten cud świata. Moje dziecko jest bardzo grzeczne, to nie oznacza, że przesypiam długie godziny w nocy, ale to oznacza, że mogę w miarę normalnie funkcjonować. 

Więcej na temat Dzień Dobry TVN Anna Starmach