Anna Przybylska walczy z paparazzi
ONS

Przybylska kompromituje paparazzi: Nie wyciągaj aparatu, won! [WIDEO]

Anna Przybylska walczy z paparazzi
ONS

Paparazzi czatujący pod domem to problem kilku polskich gwiazd. Do ich grona dołączyła ostatnio niestety Anna Przybylska, która zmaga się z fotoreporterami nie tylko w pobliżu jej domu, ale również pod szkołą jej dzieci. Dla gwiazdy życie w takich warunkach jest coraz bardziej uciążliwe, dlatego jak na wzorową matkę przystało postanowiła walczyć z paparazzi na własną rękę. Przypomnijmy: "Stoisz pod szkołą, jesteś pedofilem?"

Na swoim Instagramie Ania regularnie publikuje filmiki i zdjęcia, na których demaskuje paparazzi, którzy śledzą jej rodzinę i naruszają granice prywatności. Na najnowszym widzimy dwóch młodych fotografów - Ania próbuje ich "wygonić" z terenu nieopodal jej domu, ale ci reagują na to bardzo wulgarnie i chamsko.


Tam jest monitoring, nie bądź frajerem. Nie wyciągaj aparatu, ostrzegam Cię. (Jestem osobą publiczną), ale to nie znaczy, że masz mnie okradać z prywatności, rozumiesz? Sobie z kolegą przychodzisz pod mój dom i mi robisz zdjęcia, do widzenia, won! - słyszymy w nagraniu wideo.


Przybylska ma szansę wygrać wojnę z paparazzi? Trzymamy kciuki za Anię.

Zobacz: Ania Przybylska w futrze: Horodyńska ratuj!

 

Więcej na temat Anna Przybylska paparazzi
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37