Zenek Martyniuk, Anna Przybylska
East News

Anna Przybylska pracowała dla... Zenka Martyniuka! Co robiła? Nie zgadniecie!

Zenek Martyniuk, Anna Przybylska
East News

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Sławę zdobyła dzięki serialowi "Złotopolscy", w którym wcielała się w rolę sympatycznej policjantki Marylki. Zanim jednak zdobyła uznanie i uwielbienie widzów, musiała ciężko pracować i to nie tylko na serialowych czy filmowych planach! Okazuje się, że pracowała nawet dla... Zenka Martyniuka!

 

Zobacz: "Zaczęła to jako jedna z pierwszych w Polsce" - Bieniuk wspomina Annę Przybylską

 

Anna Przybylska pracowała dla Martyniuka

 

Zanim Ania Przybylska zrobiła karierę, dorabiała jako... makijażystka! Pracę zdobyła dzięki reżyserowi Mirosławowi Judkowiakowi, któremu pomagała przy różnych produkcjach. Wśród nich były m.in. teledyski zespołu Akcent! Lider grupy, Zenek Martyniuk, wyjawił w rozmowie z "Super Expressem", że spotkał Anię Przybylską w latach 90. na planie klipu "Lato jest po to, by kochać".

 

- Była już popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze, powiedział Zenek Martyniuk.

 

Aktorka już wtedy wcielała się w rolę Marylki, ale muzyk nie rozpoznał jej. To jego żona zwróciła uwagę na śliczną makijażystkę.

 

- Nie poznałem Ani. Dopiero obecna na planie moja żona Danuta w pewnym momencie zapytała, czy nie zauważyłem, że pudrowała mnie aktorka ze "Złotopolskich" - wyznał muzyk "Super Expressowi".

 

Spodziewalibyście się, że Ania Przybylska była makijażystką?

 

Zobacz: Radosław Piwowarski o początkach kariery Ani Przybylskiej: Mogła zostać legendą. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Przeczytaj też: Bieniuk zagra w filmie o Ani Przybylskiej? "Mam zamiar zaprosić Jarka na zdjęcia próbne" - mówi reżyser!

 

Ania Przybylska zdobyła sławę dzięki roli Marylki ze "Złotopolskich"

Anna Przybylska
East News

 

Aktorka dorabiała jako makijażystka!

Anna Przybylska
East News

 

Zenek Martyniuk w ciepłych słowach wspomina zmarłą aktorkę

Zenek Martyniuk
East News

Więcej na temat Anna Przybylska Zenek Martyniuk
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51