Anna Mucha ostro skrytykowana przez Karolinę Korwin Piotrowską
ONS

Korwin Piotrowska krytykuję Muche za jej sesję z futrami: Za pieniądze zaprezentowała swoją ignorancję

Anna Mucha ostro skrytykowana przez Karolinę Korwin Piotrowską
ONS

Na wczorajszym otwarciu butiku z naturalnymi futrami nie mogło zabraknąć Anny Muchy, która już od wielu lat jest ich wielką miłośniczką. I chociaż jakiś czas temu w mediach pomiędzy aktorką a obrońcami praw zwierząt z Joanną Krupą na czele powstała prawdziwa wojna to sama aktorka od dawna namawia do noszenia futer ze względu na... ekologię. Zobacz: Mucha apeluje o noszenie naturalnych futer!

Pojawienie się Anny Muchy w sklepie i pozowanie fotoreporterom w futrach postanowiła skomentować Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarska w ostrych słowach oceniła zachowanie gwiazdy i zaproponowała aby zrobić dla niej zrzutkę pieniędzy, dzięki czemu mogłaby płacić swoje rachunki bez udziału w tego typu wydarzeniach.

- Teraz Mucha znowu zawitała do firmowego sklepu z futrami i ostentacyjnie pokazała swoją ignorancję, uśmiechając się ładnie i pokazując opalone nogi. Rozumiem, że jej za to płacą. Mucha kocha kontrowersje, kocha wzbudzać szum, bo to daje jej kolejne artykuły, zdjęcia, okładki, w końcu pewnie spore zyski. Na tym buduje swoją markę. Taką ma strategię. Ale czy są to aż tak wielkie pieniądze, by pogrążać się znowu? Jest naprawdę tak biedna, nie ma kasy, że robi takie rzeczy? Może trzeba jej na życie i rachunki pożyczyć? Jakąś może specjalną zrzutkę zrobić w internecie, żeby więcej już takich głupot publicznie nie robiła? Mogę się dorzucić do tej "ściepy na Muchę". Serio- napisała na onet.pl


Korwin Piotrowska przypomniała również wojnę pomiędzy Joanna Krupą a Muchą do jakiej doszło podczas premiery filmu "Och Karol2". To właśnie wtedy aktorka pojawiła się w futrze a obok niej stała miłośniczka zwierząt, Krupa. Modelka wyszła wówczas z sali kinowej.

- Powiem jedno, gdybym ja tam była, wylałabym na to futerko jakiś żrący płyn. Albo butelkę wina. Żeby wyglądało to jak krew, która spływa z odartych ze skóry ciał mordowanych w imię narcyzmu ludzi, bezbronnych zwierząt- stwierdza dziennikarka.


Wygląda więc na to, że szykuje się kolejna wojna z udziałem Anny Muchy. Zgadazcie się z opinią Karoliny Korwin Piotrowskiej?

Zobacz na Polki.pl: Gwiazdy pokochały kamizelki z futra

Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015


Anna  Mucha na otwarciu ekskluzywnego butiku:

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33