Mucha potwierdza rozstanie
ons/tvn

Anna Mucha po urodzeniu drugiego dziecka szybko wróciła do show-biznesu. Na aktorkę czekała nie tylko rola w serialu "M jak miłość", ale także zobowiązania wynikające z innych kontraktów. Dodatkowo od niedawna pojawia się także w sztuce teatralnej "Single i remiksy" wystawianą nie tylko w Polsce. Oczywiście gwiazda nie zapomina o swoich fanach z którymi dzieli się osobistymi spostrzeżeniami na swoim blogu. Jedno z jej ostatnich wyznań mocno poruszyło opinię publiczną. Przypomnijmy: Ania Mucha napisała o... swoim życiu seksualnym

Aktorka była gościem dzisiejszego wydania "Dzień dobry TVN", gdzie w rozmowie z Kingą Rusin opowiedziała o tym, co aktualnie u niej słychać. Atmosfera była bardzo swobodna, ale w pewnym momencie zrobiło się poważnie. Mucha swoim wyznaniem zaskoczyła nie tylko dziennikarkę, ale z pewnością wszystkich, którzy oglądali w tym czasie TVN. Wyznała bowiem, że po siedmiu latach rozstała się.
 

Dzisiaj w nocy rozstałam się. To definitywny koniec. Po siedmiu latach związku nastąpił po prostu kres. I nie będę już pisać bloga dla Wirtualnej Polski. I zaczynam pisać nowego bloga. - powiedziała.
 

Kinga podchwyciła temat i zaproponowała aktorce połączenie sił, gdyż sama niedawno spróbowała sił jako blogerka. Mucha jednak nie zareagowała przychylnie na ten pomysł, przy okazji dogryzając Rusin.
 

Nic nie zaczęłaś, widziałam. Sto lat nic się u ciebie nie dzieje. U mnie się będzie działo. Ja zmieniam cały świat. -powiedziała Mucha


Będziecie tęsknić za blogiem Anny?

Zobacz: Mucha w "M jak miłość" to gwiazda. Czekają na nią luksusy 

Ania Mucha na prezentacji drogiego auta:

Więcej na temat Anna Mucha