Anna Mucha trenuje "6 Weidera"
ONS

Mucha zdradziła jakie uprawia ćwiczenia na popawienie kondycji

Anna Mucha trenuje "6 Weidera"
ONS

Anna Mucha to nie tylko aktorka, ale też prawdziwa reklamowa machina. Gwiazda podpisała ostatnio kontrakt z Oriflame i została ambasadorką tej marki, a kilka miesięcy temu wystąpiła w sportowej kampanii Reeboka. Przypomnijmy: Mucha na męczącym treningu w nowej reklamie

Ostatnio w internecie pojawiło się mnóstwo złośliwych komentarzy pod adresem Muchy, w których sugerowano, że aktorka przybrała kilka dodatkowych kilogramów i trochę się ostatnio zaokrągliła, a niektórzy sugerowali nawet drugą ciążę. Nie wiadomo, jaki w tym udział mają anonimowi komentatorzy, ale Ania postanowiła zadbać o swoją formę i rozpoczęła serię wyczerpujących ćwiczeń znanych pod nazwą "6 Weidera". O wrażeniach z pierwszego treningu poinformowała na blogu:
 

pierwsza Szóstka poszła... :))) miłe złego (?) początki... Marcel leżał na kanapie i patrzył... zupełnie jak mój kot... ciekawe kiedy do mnie dołączy ... Marcel, nie kot. M. właśnie spytał: "to była TA szóstka? o! to nic takiego, myślałem, że to Ci zajmie cały dzień..." kochany, wspierający mężczyzna! ;) - napisała gwiazda.


Ani życzymy wytrwałości w ćwiczeniach i idealnej sylwetki na lato. Myślicie, że rzeczywiście ma jakieś nadprogramowe kilogramy?

Tak Anna Mucha ćwiczyła z Reebokiem:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03