Anna Mucha Za marzenia 2.png Anna Mucha w garniturze Wolańska z Za marzenia będzie świadkiem napadu Za marzenia Zosia w ciąży
Anna Mucha w futrze
Mat. prasowe

W 5. odcinku serialu „Za marzenia” na widzów czekają wielkie emocje. Już 1 kwietnia do ekipy serialu dołączy Anna Mucha. Aktorka zagra Miss Gabi, która będzie ekscentryczną piosenkarką. Muzyczna gwiazda nakręci teledysk z Szymonem i wprowadzi do serialu powiew świeżości. To jednak nie koniec emocji! Korcz zorientuje się, że jego nowa współpracowniczka nie ma tyle materiału, aby nagrać płytę. Aby rozwiązać jej problem poleci piosenkarce młodego kompozytora, Bartka Sokoła. Jak zakończy się ich współpraca?

1/4
Anna Mucha Za marzenia 2.png
Mat. prasowe

Bartek będzie wahał się, ale okaże się, że przekonają go warunki finansowe. W końcu teraz pieniądze są mu bardzo potrzebne:

Spokojnie, zastanowisz się, przemyślisz, przeczytasz umowę. Mamy czas, mamy pieniądze, mamy fantazję... - powie na zachętę do Bartka.

Chłopak podpisze w końcu z Gabi umowę, a pieniądze będzie planował wydać na spłatę długów swojej dziewczyny. Niestety to, o czym się dowie sprawi, że będzie musiał zrezygnować z tej współpracy...

2/4
Anna Mucha w garniturze
Mat. prasowe

Okazuje się, że producentem muzycznym płyty Miss Gabi będzie Karol, szef Euforii. Po tej informacji Bartek będzie chciał zrezygnować, w końcu postanowił sobie, że nie chce mieć nic wspólnego z damskim bokserem!

 

3/4
Wolańska z Za marzenia będzie świadkiem napadu
Mat. prasowe

Tymczasem Wolańska jest załamana utratą pracy i rosnącymi długami. W końcu oszuka znajomych, że udało jej się coś znaleźć, a zamiast pójść do pracy sięgnie w domu po alkohol! Po wielu próbach zdobycia jakiegoś zlecenia, podejmie pracę w sklepie niedaleko domu. Jednak kiedy znajdzie się w środku trafi na uzbrojoną w nóż złodziejkę. Uda jej się wyjść z tej sytuacji cało?

4/4
Za marzenia Zosia w ciąży
Mat. prasowe

W finale 5. odcinka serialu zobaczymy kolejne problemy Zosi. Dziewczyna w końcu przerwie staż u doktor Drawicz, a wszystko dlatego, aby uniknąć kolejnych spotkań z Dorotą, pacjentką zakochaną w Szymonie!

Jedyne, co mi pozostaje, to pójść do Drawicz i powiedzieć, że rezygnuję...

To nie koniec jej kłopotów, dziewczyna zacznie podejrzewać, że jest w ciąży. Kupi test ciążowy i kilka godzin później spotka się z Szymonem. Jak zareaguje mężczyzna na wszystkie rewelacje? Test potwierdzi podejrzenia Zosi? Dowiemy się już 1 kwietnia o 20.55!

Zobacz takżeOświadczyny i... dziecko w 2. odcinku "Za marzenia"! Zobaczcie, co wydarzy się w serialu

Więcej na temat Anna Mucha Za marzenia