Anna Mucha schudła po ciąży
ONS

Niespełna dwa tygodnie temu Anna Mucha pojawiła się publicznie po raz pierwszy po drugiej ciąży. Aktorka na konferencji Oriflame wybrała krótką sukienkę, która śmiało eksponowała nogi i wyglądała zachwycająco. W sieci jednak pojawiło się sporo komentarzy, że gwiazda nie schudła jeszcze na tyle, aby tak śmiało eksponować swoje wdzięki. Przypomnijmy: Mucha PIERWSZY raz po ciąży. W bardzo krótkiej sukience

Wszystko wskazuje na to, że takie komentarze nie umknęły również samej zainteresowanej. Na blogu Muchy pojawiły się bowiem najnowsze zdjęcia aktorki, na których eksponuje swoją szczuplejszą figurę w bardzo opiętej kreacji. Czarna sukienka z koronki doskonale pokazuje, że Anna wróciła już do formy i znów może kipieć seksapilem w mocno odkrywających kreacjach. A zamieszanie wokół swojej sylwetki Mucha skomentowała w typowy dla siebie sposób.
 

a tak wyglądam w obiektywie mojego Mężczyzny: nota bene - stara zasada fashionistek - czarne wyszczupla, pudrowy róż... no cóż... nie wyszczupla ;) - napisała z humorem nad zdjęciami.


Tak Anna Mucha prezentuje się trzy miesiące po porodzie. Zachwyca?

Zobacz: Pieniądze to nie wszystko. Mucha zamyka bloga z innego powodu

 

Anna Mucha z rodziną w Marsylii:

Więcej na temat Anna Mucha Anna Mucha w ciąży