Anna Mucha od dziecka jest niezależna finansowo
ONS

Anna Mucha od dzieciństwa jest niezależna finansowo: Nie musiałam prosić rodziców o pieniądze

Anna Mucha od dziecka jest niezależna finansowo
ONS

Anna Mucha z show-biznesem związana jest w zasadzie od dzieciństwa. I chociaż wiele osób zarzuca jej, że zagrała zaledwie w kilku filmach i serialach to aktorka uznawana jest za jedną z najsłynniejszych polskich gwiazd. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą naturalnych futer. Anna Mucha pojawiła się bowiem na otwarciu salonu, gdzie przed fotoreporterami urządziła sobie sesję z futrami. Zachowanie celebrytki skrytykowała wówczas oburzona Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz: Korwin Piotrowska krytykuje Muchę za jej sesję z futrami: Za pieniądze zaprezentowała swoją ignorancję


Prowadząca Magiel Towarzyski proponowała wówczas,żeby zrobić zrzutkę dla Muchy, która nie musiałaby pokazywać się w futrach na otwarciach sklepów. Okazuje się jednak, że gwiazda nie narzeka na brak pieniędzy. Anna Mucha w rozmowie z magazynem "Show" zdradziła, od kiedy stała się niezależna finansowo.

- Pierwszy raz w dzieciństwie, kiedy już nie musiałam prosić rodziców o pieniądze na dodatkowe przyjemności. W dorosłym życiu poczułam, że stoję na własnych nogach, kiedy kupiłam mieszkanie. Oczywiście na kredyt, ale jednak. Było moje. Pomyślałam, że teraz jestem panią swojego życia. Cytując moją bohaterkę ze spektaklu " Single i Remiksy" "jeszcze tylko 37 lat tej orki, spłacimy kredyty, a potem kina, teatry, koncerty"- powiedziała Mucha.


Wygląda więc na to, że Mucha już od dzieciństwa ciężko pracowała, aby było ją stać na swoje wydatki. Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Poznaj tajemnicę diety Anny Muchy

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33