Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Anna Mucha skomentowała artykuły o jej molestowaniu
ONS
Newsy

Mucha oburzona krytyką za wyznanie o molestowaniu: Proszę nie wycierać sobie gęby moją historią

Odpowiedziała dziennikarzom

Anna Mucha w poniedziałkowym wywiadzie w programie "W roli głównej", który przeprowadzała Magda Mołek, przyznała się do molestowania seksualnego. Ze szczegółami opowiedziała o jednej takiej sytuacji. Zobacz: Mucha opowiedziała ze szczegółami o molestowaniu w dzieciństwie: Podszedł od tyłu, położył ręce i zaczął...

Jej wypowiedź wzbudziła oczywiście ogromne zainteresowanie i niedowierzanie. Media natychmiast podchwyciły temat, zwłaszcza, że jest to coraz większy i głośniejszy problem. Aktorce taki stan rzeczy jednak nie bardzo się spodobał i natychmiast postanowiła zabrać głos w tej sprawie i skomentować swoje słowa. Na blogu napisała bardzo dosadnie, że nie czuje się ofiarą i jest jej przykro, że wycięto tylko ten fragment rozmowy:

Przyznałam się do jednej sytuacji, o której niewiele powiedziałam i o której niewiele wiadomo. Napisaliście ponad dwa tysiące obraźliwych komentarzy tylko na jednym portalu... (...) Proszę nie wycierać sobie gęby moją historią (...) Skoro wszystko tak doskonale wiecie - napiszcie poproszę, jak mają się czuć ofiary gwałtów, ofiary molestowania, którym nikt nie pomógł, jak mają się czuć ofiary pedofilii??? Sami są sobie winni? Wymyślili coś sobie? Chcą zabłysnąć w towarzystwie!?? Czy może mieli szczęście, że w ogóle byli dla kogoś atrakcyjni?! (...)  Czy to samo powiesz swojej Córce jak przyjdzie do ciebie ze skargą...?

Czy to uciszy wszelkie spekulacje?

Zobacz: Korwin ujawnia kulisy dawnego wywiadu z Muchą: Na własnej skórze poznałam do czego jest zdolna
 
 

Mucha przed studiem TVP:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha o molestowaniu
ONS
Newsy
Mucha opowiedziała ze szczegółami o molestowaniu w dzieciństwie: Podszedł od tyłu, położył ręce i zaczął...
To brzmi jak scena z "50 twarzy Greya"

Wczoraj Anna Mucha była gościem programu Magdy Mołek "W roli głównej". W zapowiedzi pokazanej jeszcze przed emisją odcinka, aktorka przyznała się do tego, że padła ofiarą molestowania seksualnego. Zobacz:  Mucha otworzyła się w programie Mołek. Pierwszy raz opowiedziała o molestowaniu Podczas emisji uchyliła jednak rąbek tajemnicy i ze szczegółami opisała całą sytuację. Mucha przyznała się, że sytuacja miała miejsce, kiedy chodziła jeszcze do szkoły. Opowiedziała, że miała problemy z nauką chemii w związku z tym uczęszczała na dodatkowe zajęcia i doszkalała się poza szkołą. W związku z tym, że miałam problemy z nauką chemii musiałam uczęszczać na dodatkowe lekcje poza szkołą. Chodziłam na nie z koleżanką i na jednej z nich pan podszedł do mnie od tyłu, położył mi ręce na ramionach i całował mnie po karku za dobrze wykonane zadanie.  Mołek dalej drążyła temat i zapytała o molestowanie w relacjach zawodowych: Tak. Te osoby są jednak do zidentyfikowania, więc nie chciałabym wchodzić w szczegóły .  Zaskoczeni? Zobacz:  Anna Mucha zagra w nowym serialu TVN. Dostała bardzo łatwą rolę     Mucha w żółtych spodniach przed TVP:

Anna Mucha o pierwszym razie
ONS
Newsy
Anna Mucha wzbudza kolejne kontrowersje. Pochwaliła się, kiedy straciła dziewictwo
Dla aktorki nie ma tematów tabu

Ostatnie słowa Anny Muchy na temat molestowania wywołały spore zamieszanie i dużo kontrowersji. Karolina Korwin Piotrowska przy tej okazji wspomniała swój wywiad z gwiazdą i nie wspomina go najlepiej. Zobacz:  Korwin ujawnia kulisy dawnego wywiadu z Muchą: Na własnej skórze poznałam do czego jest zdolna W programie Magdy Mołek nie zabrakło też innych pytań bardzo intymnych. Dziennikarka zapytała Muchę między innymi o to, kiedy straciła dziewictwo. Chyba nie sądziła, że aktorka odpowie jej tak szczerze, choć przez chwilę bardzo się wahała czy to komentować. Na to pytanie postanowiła odpowiedzieć w żartobliwy sposób: Krótko mówiąc osiemnaście. Z dowodem osobistym. Rocznikowo. Odpowiedni wiek? Zobacz:  Mucha opowiedziała ze szczegółami o molestowaniu w dzieciństwie: Podszedł od tyłu, położył ręce i zaczął...     Mucha jako prowadząca "Świat się kręci":

Paulina Młynarska zachwyca się Anną Muchą
ONS
Newsy
Młynarska zachwycona Muchą. Wylicza jej wszystkie zalety
Dziennikarka jest zachwycona postawą aktorki

Kilka tygodni temu Anna Mucha zaskoczyła wszystkich wyznaniem o tragicznych wydarzeniach z dzieciństwa. Aktorka w programie Magdy Mołek "w roli głównej" przyznała wówczas, że w przeszłości była molestowana seksualnie. Mucha ze łzami w oczach opowiedziała m.in. o korepetytorze, który podczas jednej z dodatkowych lekcji zaczął ją dotykać. Zobacz: Mucha opowiedziała ze szczegółami o molestowaniu w dzieciństwie: Podszedł od tyłu, położył ręce i zaczął... Wyznanie gwiazdy wywołało wiele emocji. Niestety, w sieci pojawiło się również wiele negatywnych komentarzy w których zarzucano jej próbę promowania się poprzez opowieści o dramatycznych przeżyciach. Dzisiaj okazuje się, że Anna Mucha może również liczyć na wsparcie ze strony swoich koleżanek z show-biznesu. Paulina Młynarska na łamach magazynu Grazia stanęła w obronie Muchy . - Gdyby potraktować ten cały hejt poważnie, wyszłoby na to, że osoba, która publicznie powiedziała, że jako małe dziecko była ofiarą PRZESTĘPSTWA (bo molestowanie jest przestępstwem!), powinna zostać publicznie zlinczowana. A za co? A za to, że jest ładna, zdrowa, szczęśliwa, bogata, ma piękne dzieci i fajnego faceta . A przecież jako ofiara powinna być wrakiem, alkoholiczką, narkomanką bez grosza, bez faceta (kto by taką zechciał?) i mieć dzieci oddane do bidula. Jak ona śmie mówić, że była OFIARĄ! Lansiara jedna! Na pewno to zmyśliła! Chyba wszyscy się zgodzą, że dzięki sławnym ludziom nagłośniono, odczarowano i rozpropagowano wiele niebywale trudnych tematów. Mam też nadzieję, że inne celebrytki dostrzegą "efekt Muchy" i zaczną bardziej odważnie wykorzystywać swoje wpływy, by zwracać uwagę na ważne sprawy - napisała w swoim felietonie. Dziennikarka również wychwalała Muchę, podkreślając, że z jej zdaniem liczy się wielu Polaków: Potrafi się zaangażować, napyskować, nawrzucać,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner