Anna Mucha jest w drugiej ciąży
ONS

Mucha wydaje książkę o ciąży? Mamy jej komentarz

Anna Mucha jest w drugiej ciąży
ONS

W miniony poniedziałek magazyn "Party" jako pierwszy doniósł, że Anna Mucha już zimą przywita na świecie swoje drugie dziecko. Informacja ta wywołała w mediach wielkie poruszenie. Od razu pojawiły się komentarze, że aktorka będzie chciała zarobić na swojej ciąży pieniądze. Zobacz: Anna Mucha JEST W DRUGIEJ CIĄŻY!

Dzisiejszy "Fakt" napisał, że Mucha planuje dołączyć do grona gwiazd, które mogą pochwalić się własną książką. Dziennikarz powołując się na znajomego aktorki poinformował, że ta planuje napisać poradnik dotyczący macierzyństwa.

Serwis AfterParty.pl skontaktował się z aktorką, aby u samej zainteresowanej potwierdzić doniesienia brukowca.

- To kompletna bzdura! - powiedziała poirytowana Anna Mucha w rozmowie z AfterParty.pl.


Prawdą jest jednak, że najbliższe miesiące będą dla Anny pracowite:


- Ania wróciła z urlopu i zaczęła normalnie funkcjonować. Ma wiele zobowiązań zawodowych, a jej kalendarz pęka w szwach. Wkrótce ma kolejną sesję dla Oriflame, spektakle i zdjęcia do "M jak miłość". I tak aż do porodu - zdradza nam znajoma aktorki.


Gwiazda ma smykałkę do robienia interesów. Tabloidy z pewnością przy drugiej ciąży jeszcze nie raz będą doszukiwały się w gestach Muchy, że wszystko co jest związane w jakiś sposób z jej dziećmi, robi dla pieniędzy. Okazuje się, że Ania nie jest materialistką, a sezon ogórkowy rządzi się swoimi prawami, dlatego dziennikarze z braku tematów, jak zwykle fantazjują.

Zobacz: Mucha chce wyprowadzić się z Polski

Anna Mucha z córką w Nowym Jorku:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01