Anna Mucha 26 kwietnia świętuje 39. urodziny
East News

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem? "Są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją"

Anna Mucha 26 kwietnia świętuje 39. urodziny
East News

Anna Mucha pokazała zdjęcie nowe ze spotkania z Kubą Wojewódzkim! Kilka lat temu Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli jedną z najpopularniejszych par polskiego show- biznesu. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2002 roku.  

Gwiazdor TVN w swojej książce pt. "Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia" po latach przyznał, że zakochał się w Ani od pierwszego spojrzenia. 

Podobno mężczyźnie wystarczy zaledwie 8,2 sekundy, żeby zakochać się w kobiecie. Tego dnia szedłem na rekord życia - Kuba Wojewódzki zdradził w swojej książce.

Ale związek Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego nie przetrwał próby czasu. Para po kilku latach zakończyła swój związek. Teraz aktorka i dziennikarz znów się spotkali! W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie.

Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim

O tym, że Kuba Wojewódzki zaproponował swojej byłej partnerce spotkanie dowiedzieliśmy się od samej Anny Muchy. Aktorka podczas relacji na InstaStories zdradziła bowiem, że zadzwonił do niej jej były!

Kochani jest sprawa, zadzwonił do mnie były i poprosił o spotkanie. Mam iść na to spotkanie? - pytała Anna Mucha. 

Aktorka zorganizowała nawet sondę, w której fani mogli zdecydować, czy powinna spotkać się z byłym partnerem. Wygląda na to, że większa część internautów chciała, żeby Anna Mucha zgodziła się na spotkanie ponieważ już kilka godzin później w sieci pojawiło się wspólne zdjęcie Ani i Kuby!

Uprzedzając komentarze typu "stara miłość nie rdzewieje" aktorka napisała pod fotką, żeby w ich przypadku nie używać określenia "stara".

także tak... ps. i proszę przy nas nie używać określenia "stara" bo są rzeczy które po prostu nie rdzewieją - napisała aktorka. 

Fotkę ze wspólnego spotkania w swojej relacji udostępnił również Kuba Wojewódzki. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Wojewódzki opisał związek z Muchą w swojej książce. Co na to aktorka? "To wszystko bujda!"

Anna Mucha na spotkaniu z Kubą Wojewódzkim.

Anna Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim
Instagram

Aktorka i dziennikarz w przeszłości byli parą.

Anna Mucha w czarnej sukni, Kuba Wojewódzki w szarym swetrze
ONS

 

Więcej na temat Anna Mucha Kuba Wojewódzki
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48