Wczorajsze demonstracje odbywające się w Warszawie z okazji 11 listopada wywołały w mediach spore poruszenie. Wszystko za sprawą marszu Narodowców, którzy jak co roku postanowili zrobić zamieszki w centrum stolicy. Cała akcja nie spodobała się nie tylko politykom, publicystom i dziennikarzom, ale i zbulwersowała wiele gwiazd.

Reklama

Jedną z nich jest Anna Mucha. Aktorka na swoim blogu napisał długi post, w którym wyraziła swoje ubolewanie nad tym co się wczoraj działo w Warszawie. Gwiazda wyznała, że dwa lata temu przez demonstracje musiała uciekać z ówczesnego mieszkania przy Placu Konstytucji.

- dwa lata temu musiałam uciekać wraz ze swoimi bliskimi ze swojego ówczesnego mieszkania przy pl. Konstytucji, bo wiedziałam, że to nie jest kraj, wróć - moment dla ciężarnej kobiety... i że gdyby akurat wtedy dopadły mnie skurcze, to nikt i nic mi nie pomoże... nie dojadę do szpitala, nie wezwę pomocy... nie wyjdę na ulicę, nie przyjedzie taksówka, nie ruszę auta... zupełna pierdoła... [pisownia oryginalna] - napisała gwiazda.

Mucha wczorajsze manifestacje w stolicy porównała również do najazdu troglodytów:

- Warszawa znów przeżyła najazd troglodytów... "Nie preferujemy pierdołowatej wizji patriotyzmu". hasło z wrocławskich demonstracji, ale to w Warszawie wyraźnie widać ten brak "pierdołowatości" - powyrywane słupki, kostka brukowa, zniszczone samochody i ulice, i wreszcie siedmiu rannych policjantów... nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale jeśli tak stawiamy sprawę to ja wolę być "pierdołą" niż kolesiem rzucającym kostką brukową. [pisownia oryginalna]

Gwiazda wyznała również, że w takich kryzysowyc sytuacjach podziwia policjantów.

- mam nadzieję, że obrażenia policjantów nie są groźne, Drodzy Policjanci, pomyślcie poproszę, że dziś to jest Wasze niezwykłe święto, że dziś większość obywateli jest po Waszej stronie i że mnóstwo ludzi dziś trzymało za Was kciuki... ja trzymałam [pisownia oryginalna]

Anna Mucha ostatnio bardzo lubi angażować się społecznie. Udało jej się już m.in. wywalczyć przewijaki na stacjach paliw. Czy nowy apel aktorki odbije się szerszym echem? Mamy nadzieję, że tak. Zobacz: Mucha wygrała walkę z dużym koncernem. Polki jej podziękują?

Zobacz także

Reklama

Ciężarna Mucha z partnerem wracają z restauracji:

Reklama
Reklama
Reklama