Anna Mucha miała wypadek na planie?

Anna Mucha miała wypadek na planie? Pokazała niepokojące zdjęcia: "Nawet nie pytajcie"

Anna Mucha miała wypadek na planie?

Anna Mucha na swoim InstaStory pokazała zdjęcia, które mocno zaniepokoiły jej fanów. Wygląda na to, że gwiazda miała wypadek na planie filmu. Aktorka musiała zostać opatrzona, a teraz porusza się o kulach. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Anna Mucha pracuje teraz z obecnym i... byłym partnerem! Jak we troje się dogadują?

Anna Mucha miała wypadek?! Pokazała zdjęcia z interwencji medycznej

Anna Mucha ma naprawdę mnóstwo obowiązków zawodowych. Aktorka aktualnie pracuje na planie filmu "Kogel - Mogel 4", a do tego ostatnio została również producentką sztuki teatralnej "Przygoda z ogrodnikiem", w której również gra jedną z ról. Anna Mucha nie może zatem narzekać na nudę, bo jej grafik jest wypełniony po brzegi. 

Gwiazda w natłoku obowiązków na szczęście znajduje czas na aktywność na Instagramie. Aktorka regularnie relacjonuje różne wydarzenia ze swojego życia, na które z niecierpliwością czekają jej fani. Niestety tym razem Anna Mucha nie miała dla swoich wielbicieli dobrych wieści. Z jej relacji na InstaStory wynika, że gwiazda najwyraźniej miała wypadek na planie filmu! 

Anna Mucha pokazała zdjęcie, na którym ma zabandażowaną nogę. W tle zaś widzimy deskorolkę. Wiele wskazuje na to, że aktorka najwyraźniej zaliczyła upadek podczas przejażdżki na tym sprzęcie. Na zdjęciu widnieje także podpis "don't even ask", czyli "nawet nie pytajcie". Z kolei na kolejnej fotografii dodanej przez Annę Muchę na InstaStory możemy zobaczyć kule, co może oznaczać, że gwiazda ma trudności z chodzeniem.

Mamy jednak nadzieję, że nic bardzo poważnego się nie stało i aktorka szybko wróci do sprawności. Oczywiście życzymy dużo zdrowia. 

Anna Mucha
Instagram

Anna Mucha aktualnie pracuje na planie filmu "Kogel - Mogel 4". Wiele wskazuje na to, że do wypadku doszło na planie tej produkcji. 

Anna Mucha w czerwonej sukience pod studiem Pytania na śniadanie

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03