Anna Mucha w jasnej koszulce
mat. prasowe

Anna Mucha z "M jak miłość" kończy 40 lat! Nam zdradziła, czy znalazła już nową miłość!

Anna Mucha w jasnej koszulce
mat. prasowe

Impreza w gronie rodziny i przyjaciół, potem wyjazd do Toskanii – tak 26 kwietnia Anna Mucha zamierzała obchodzić 40. urodziny. Ale, jak donosi magazyn "Party", ze względu na epidemię musiała zmienić te plany. Ale powodów do świętowania będzie miała więcej, bo w tym roku Ania obchodzi również 30-lecie pracy zawodowej. Jak podsumowuje ten czas?

Czterdziestka? Wolę myśleć, że mam trzydzieści lat, bo dokładnie tyle jestem w polskim show-biznesie. Uważam, że to sukces 30 lat funkcjonować w naszej rzeczywistości i nie zwariować, choć pewnie znajdą się i tacy, którzy zechcieliby to podważyć – mówi "Party" Mucha.

Aktorka słynie z ciętego języka, poczucia humoru i kontrowersyjnych wypowiedzi. Czy po 40. Anna Mucha zamierza nieco złagodnieć?

Absolutnie nie! Wiem, czego chcę, co się dla mnie liczy i jak ważny jest szacunek. Jestem urodzoną wojowniczką i jedyne o co walczę, to dobre imię moje i moich najbliższych – zdradza gwiazda.

A o czym marzy? Mucha nie ukrywa, że w zasadzie ma już wszystko, czego jej do szczęścia potrzeba: zasadziła drzewo, urodziła syna, spłaca kredyt na dom. Zagrała u wspaniałych reżyserów, m.in. Andrzeja Wajdy, Stevena Spielbierga i Olafa Lubaszenki, występuje w teatrze i serialach. Ale jej najważniejszą rolą jest bycie mamą 8-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora.

Jestem dumna z tego, jaką jestem matką, córką, obywatelką, partnerką – bo zawsze jestem sobą – deklaruje Mucha.

Czy w jej sercu znajdzie się miejsce dla nowego partnera? Odkąd po 11 latach związku rozstała się ze swoim partnerem i ojcem jej dzieci, Marcelem Sorą, jest jedną z najbardziej seksownych singielek w polskim show-biznesie. Choć pojawiły się spekulacje, że Ania znów zeszła się ze swoim byłym chłopakiem Kubą Wojewódzkim.

Czy szukam miłości? Podobno kobieta jest najsilniejsza, gdy jest kochana, a moje dzieci tak mnie kochają, że czuję się superpower woman, więc miłość już mam! – kwituje Anna Mucha.

Więcej o Annie Musze przeczytasz w nowym "Party".

Anna Mucha na okładce "Party" znalazła nową miłość?

Anna Mucha 26 kwietnia obchodzi 40. urodziny.

Anna Mucha na śniadaniu prasowym La Millou
East News

 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51