Anna Mucha i Marcel Sora

Dziennikarz zapytał Annę Muchę o rozstanie z Marcelem Sorą. Zdecydowana reakcja aktorki!

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha potwierdziła czy zdementowała doniesienia o rozstaniu z Marcelem Sorą? Zaledwie kilka tygodni temu magazyn "Party" poinformował, że gwiazda serialu "M jak miłość" i jej partner po 10 latach zakończyli swój związek- Anna Mucha i Marcel Sora mieli się rozstać w przyjacielskich relacjach pod koniec minionego roku. Aktorka do tej pory nie komentowała medialnych doniesień, ale ostatnio pojawiła się u boku Marcela Sory na premierze trzeciej części kultowego filmu "Kogel Mogel"! Teraz okazuje się, że Anna Mucha udzieliła wywiadu, w którym padło pytanie o jej rozstanie z partnerem. Co odpowiedziała? Zobaczcie sami!

Seksowna Anna Mucha na okładce "Vivy!"

Anna Mucha w najnowszym wydaniu magazynu "Viva!" w dość zaskakujący sposób odpowiada na pytanie o rozstanie z Marcelem Sorą. Aktorka opublikowała okładkę gazety i zdradziła swoim fanom, co powiedziała w rozmowie z Piotrem Najsztubem. 

ps. Moi Drodzy, jeśli chcecie zobaczyć piękna sesje i przeczytać ciekawy wywiad to zapraszam kupcie @viva_magazyn, ale jeśli spodziewacie się „komentarza” albo sensacji w odniesieniu do mojego życia prywatnego to przykro mi! bo oto cały fragment: - Miło nam się rozmawia, ale… Czy „wracasz na rynek ? Jak się to mówi w Warszawie.
- …?
- Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że „wraca na rynek”.
- Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania.” I tyle. Wiec jak sami widzicie 🤷🏻‍♀️ #peace #love.

Jesteście zaskoczeni komentarzem Anny Muchy? Myślicie, że gwiazda kiedyś odniesie się do medialnych doniesień? Zobaczcie, jak aktorka prezentuje się na okładce magazynu!

Zobacz także: Jaką mamą jest Anna Mucha? Wychowanie dzieci nie zawsze jest łatwe...

Anna Mucha na okładce Vivy!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lubię rozmawiać z Piotrem Najsztubem... lubię się z nim i ze sobą konfrontować, sprawdzać, lubię to, co nasze rozmowy wnoszą w moje życie ... nasza ostatnia rozmowa w najnowszej @viva_magazyn ❤️❤️❤️ #hot @mateusz.stankiewicz @czaja_wyczaja @izabelawojcik21 @wasylwasinski @marcellosora @hectorkarger najlepsza ekipa 💪🏼 🙏🏼 ps. Moi Drodzy, jeśli chcecie zobaczyć piękna sesje i przeczytać ciekawy wywiad to zapraszam kupcie @viva_magazyn, ale jeśli spodziewacie się „komentarza” albo sensacji w odniesieniu do mojego życia prywatnego to przykro mi! bo oto cały fragment: - Miło nam się rozmawia, ale… Czy „wracasz na rynek ? Jak się to mówi w Warszawie. - …? - Kiedy dziewczyna w Warszawie rozstaje się z mężem, partnerem, to mówi się, że „wraca na rynek”. - Najsztub, naprawdę interesują cię takie rzeczy? Przejdźmy do kolejnego pytania.” I tyle. Wiec jak sami widzicie 🤷🏻‍♀️ #peace #love

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Aktorka do tej pory nie skomentowała informacji o rozstaniu.

Anna Mucha i Marcel Sora na premierze filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3"
East News
 

Więcej na temat Anna Mucha
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48