Anna Mucha i Basia Kurdej Szatan
Newsy

Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują!

Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują!

Czy Anna Mucha i Basia Kurdej Szatan mają konflikt? Czy Basia straci pracę przez Anię? Niedawno pojawiły się spekulacje, że Mucha wygryzie Szatan z "M jak miłość", ponadto - dołączyła do ekipy programu "Dance, Dance, Dance" (będzie jurorką), z którego Kurdej... odeszła. Czy ich przyjaźń jest zagrożona? W nowym numerze "Flesza" gwiazdy zdradzają, jaka jest prawda!

Mucha nie ukrywa, że ma już dość plotek dotyczących jej konfliktu z Kurdej-Szatan.

– Z Baśką poznałyśmy się sześć lat temu, przy okazji Sabatu Czarownic w Kielcach. Jak wszyscy wiedzą, Mucha i Szatan to postaci od wieków kojarzone z piekłem, więc nie było możliwości, by się nie zakumplować. To była miłość od pierwszego wejrzenia – mówi „Fleszowi” Anna.

Potem jednak drogi aktorek rozeszły się na kilka lat. Wszystko zmieniło się, gdy obie zaczęły grać w spektaklu „Pikantni”. Długie godziny spędzone na próbach, w trasie i hotelach zacieśniły ich więź.

– Nie jestem osobą, która się łatwo zaprzyjaźnia, ale Baśka wkroczyła w moje życie przebojem. Wspieramy się. To przyjaciółka, której mogę zaufać – mówi o rzekomej rywalce Mucha.

Barbara Kurdej-Szatan odwzajemnia tę sympatię. Tłumaczyła też, że nie czuje się przez Annę wygryzana, bo w „M jak miłość” jest dużo wątków.

– Próby skłócenia nas strasznie nas wkurzają. Staramy się z tego śmiać, bo to, co się wypisuje na nasz temat, nie ma nic wspólnego z prawdą. Wiem, że mogę na Ankę liczyć w każdej sytuacji – mówi „Fleszowi” Kurdej-Szatan.

Przyznaje, że przyjaciółka nieustannie ją zaskakuje.

– Anka na przykład ma swoje zachcianki. W restauracji podczas śniadania zawsze musi mieć na stole całą kostkę masła. Twierdzi, że tak samo robił Marlon Brando. A ja chętnie korzystam z jej fanaberii – śmieje się Basia.

Kiedyś aktorki były świadkami wypadku drogowego.

– Obie, bez chwili zawahania, ruszyłyśmy na pomoc. Reszta ludzi stała i się przyglądała – wspominają.

Więcej - w nowym "Fleszu"! 

Basia Kurdej Szatan i Anna Mucha na okładce Flesza

 

Iwona Pavlović, Jacek Jeschke i Barbara Kurdej-Szatan w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Iwona Pavlović tłumaczy dlaczego Basia Kurdej-Szatan nie wygrała "Tańca z Gwiazdami"!
Iwona Pavlović w rozmowie z Party.pl skomentowała finał "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego, według niej, Barbara Kurdej-Szatan przegrała walkę o Kryształową Kulę?

Iwona Pavlović w rozmowie z Party.pl skomentowała finał "Tańca z Gwiazdami"! Dlaczego, według niej, Barbara Kurdej-Szatan przegrała walkę o Kryształową Kulę? Wielki finał dziesiątej, jubileuszowej edycji tanecznego show Polsatu już za nami. W miniony piątek widzowie zobaczyli ostatni odcinek "TzG", w którym o zwycięstwo walczyli Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Jak już wiemy, widzowie zdecydowali, że to Damian poradził sobie lepiej i Kryształowa Kula powinna trafić w jego ręce. Tuż po ogłoszeniu wyników udało nam się porozmawiać z Iwoną Pavlović, która zdradziła nam, dlaczego Basia mogła przegrać z Damianem!  Posłuchajcie, co powiedziala nam jurorka "Tańca z Gwiazdami"! Zgadzacie się z opinią Iwony Pavlović? Zobacz także:  Znamy pierwszą uczestniczkę 11. edycji "Tańca z Gwiazdami"! Ibisz zdradził nazwisko podczas finału Barbara Kurdej-Szatan zajęła 2. miejsce w "Tańcu z Gwiazdami".

Basia Kurdej-Szatan wideo
Newsy
Ile kilogramów Basia Kurdej-Szatan straciła w "Tańcu z gwiazdami"? Zapytaliśmy!
Ile kilogramów Basia Kurdej-Szatan straciła w "Tańcu z gwiazdami"? Zapytaliśmy!

Basia Kurdej-Szatan była jedną z największych gwiazd 10. edycji " Tańca z gwiazdami ". Aktorka dotarła aż do finału, gdzie rywalizowała z Damianem Kordasem o Kryształową Kulę. Ostatecznie w jubileuszowej edycji tanecznego show zwyciężył zdolny kucharz, ale dla gwiazdy była to świetna przygoda, co wielokrotnie podkreślała w wywiadach.  Postanowiliśmy zapytać Basię Kurdej-Szatan czy dzięki treningom do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami" straciła kilka kilogramów. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co odpowiedziała nam gwiazda "M jak miłość"! Będziecie zaskoczeni!    

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej sukience
East News
Newsy
Jak Basia Kurdej-Szatan skomentowała wygraną Damiana Kordasa w "Tańcu z gwiazdami"? Będziecie zaskoczeni tymi słowami!
Jak Basia Kurdej-Szatan skomentowała wygraną Damiana Kordasa w "Tańcu z gwiazdami"? Będziecie zaskoczeni tymi słowami!

Basia Kurdej-Szatan w finale 10. edycji " Tańca z gwiazdami " rywalizowała z Damianem Kordasem. Mimo że od początku programu była faworytką to zwycięzca " Masterchefa " wygrał jubileuszową edycję. To już kolejne zwycięstwo na koncie przystojnego kucharza. Widać, że Damian Kordas jest człowiekiem wielu talentów! Nie tylko świetnie gotuje, co pokazał w 4. edycji "Masterchefa", ale też doskonale tańczy.  Zapytaliśmy Basię Kurdej-Szatan, jak przyjęła wiadomość o zwycięstwie Damiana w "Tańcu z gwiazdami". Gwiazda jest rozgoryczona przegraną? Obejrzyjcie wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania!   Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke w "Tańcu z Gwiazdami".    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner