Anna Mucha atakuje fankę
ONS

Oburzona Mucha atakuje fankę na blogu: Z główką coś nie halo!

Anna Mucha atakuje fankę
ONS

Kilka tygodni temu Anna Mucha podjęła ważną decyzję. Gwiazda zdecydowała się zamknąć bloga, którego prowadziła przez wiele lat i to ze sporymi sukcesami - był on w zdecydowanej czołówce rodzimej blogosfery pod względem oglądalności. Szybko jednak uruchomiła nowy serwis, na którego łamach publikuje nawet bardziej personalne posty niż dotychczas. Przypomnijmy: "Skrzynecka starała się ileś lat o ciążę i nic"

Aktorka mocno angażuje się nie tylko w pisanie kolejnych wpisów, ale też uczestniczy w dyskusjach, które mają pod nimi miejsce. Czytelniczki dzielą się swoimi opiniami i doświadczeniami, a czasami atmosfera potrafi być naprawdę gorąca. Ostatnio sporo emocji wzbudziła notka o dzieciach, które przestają korzystać z pieluch, a co za tym idzie, potrafią czasem spłatać figla rodzicom.

Jedna z czytelniczek opisała swoje doświadczenia i metody przystosowywania dziecka do załatwiania swoich potrzeb bez pieluchy, za co została dość mocno zganiona przez Muchę.


To rzeczywiście ma się pani czym chwalić że syn zanieczyszcza przyrodęn tak się nie robi droga pani czy pani jest mądra?? ...bo sądząc po toku myślenia to chyba nie halo coś z główką  [pisownia oryginalna] - odparowała aktorka na www.mamadu.pl


Nie za ostro?

Zobacz: Mucha lubi prowokować. Poruszyła temat swojego życia seksualnego

Anna Mucha na imprezie z Małgorzatą Sochą:

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30