Anna Lewandowska smutna
EastNews

Ania Lewandowska pokazała wyprawkę dla dziecka. Przypadkiem zdradziła płeć maleństwa?

Anna Lewandowska smutna
EastNews

Anna Lewandowska jest już w 7. miesiącu ciąży, a to oznacza, że najwyższa pora na kompletowanie wyprawki. Trenerka pokazała małą część tego, co udało jej się zgromadzić i postanowiła skorzystać z pomocy swoich fanek, pytając je o listę niezbędnych rzeczy.

Największą uwagę Internautek zwróciła kolorystyka wyprawki. Czy Anna Lewandowska w ten sposób zdradziła płeć dziecka?

Anna Lewandowska i wyprawka dla dziecka

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie zdjęcie wyprawki, w skład której wszedł brązowy kocyk, niebieski smoczek i butelka, pamiątkowy album na zdjęcia i gryzak w kształcie konika. Pod zdjęciem przyznała, że kompletowanie wyprawki dla dziecka to dla niej prawdziwa frajda:

Ale ten czas leci.. Powoli zaczynam szykować wyprawkę😍 Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie - ja też.

Poprosiła też instamatki o pomoc - by napisały, co im było niezbędne:

Ale ale, ja Wam doradzam, co jest zdrowe i jak trenować, polecam najlepsze kosmetyki 😉 nowości na @babybyann a Wy mamuśki mogłybyście podpowiedzieć mi, czy macie jakąś swoją listę wyprawkową taką wiecie.. must have.

Fanki oczywiście odpowiedziały na pytanie Anny Lewandowskiej, ale bardziej zainteresowała je kolorystyka wyprawki, którą pokazała. Trzeba przyznać, że są to kolory, które zdecydowanie bardziej pasują do chłopca. Takiego zdania są jej fanki i pytają:

Czyżby synek?

Synuś będzie?

Bedzie syn

It's a boy

Jedna z fanek niemal pod każdym komentarzem odpowiada, że Anna Lewandowska spodziewa się córki: Gratuluję drugiej córki, bo drugim dzieckiem też będzie córcia. Takie doniesienia niedawno publikował magazyn "Flesz", informując, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiej córeczki.

Ania pochwaliła się jednej z bliskich przyjaciółek, że spodziewa się dziewczynki ! – zdradziła znajoma Ani.

Już za kilka miesięcy okaże się, czy Klara ma siostrę czy brata!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

time flies .. 🥰 I am slowly starting to prepare things for the baby 😍 I think that every mom to be is excited about this part☺ more @babybyann ___________________________ Ale ten czas leci.. 🥰 Powoli zaczynam szykować wyprawkę😍 Myślę, że każda przyszła mama lubi to zajęcie - ja też☺ Ale ale, ja Wam doradzam, co jest zdrowe i jak trenować, polecam najlepsze kosmetyki 😉 nowości na @babybyann a Wy mamuśki mogłybyście podpowiedzieć mi, czy macie jakąś swoją listę wyprawkową taką wiecie.. must have. Podzielcie się, proszę🙏😌 www.babybyann.com #annalewandowska #healthyteam #babybyann #baby

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska coraz częściej chwali się ciążowym brzuszkiem!

Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska
Instagram

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13