Anna Lewandowska i grzywka "The 60's bangs"
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się ogrodem i łazienką. To raj dla Klary i Laury!

Anna Lewandowska i grzywka "The 60's bangs"
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w weekendy spędza czas przede wszystkim z rodziną. Co prawda trenerka nie opuszcza codziennych treningów, ale znajduje czas przede wszystkim na zabawę z córkami i aktywny wypoczynek z dziećmi na świeżym powietrzu. Z tej okazji trenerka pokazała na Instastories swój ogród, w którym znajduje się imponujący plac zabaw dla Klary i Laury. Co ciekawe, nie mogło w nim zabraknąć również bramki piłkarskiej - jak wiadomo Robert Lewandowski uwielbia grać z Klarą w piłkę nożną.

To nie jedyne wnętrze, którym pochwaliła się Anna Lewandowska. Trzeba zobaczyć tą imponującą łazienkę...

Anna Lewandowska pochwaliła się ogrodem i łazienką

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych publikuje mnóstwo zdjęć, na których można zobaczyć imponujące wnętrza jej mieszkania. Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się na Instagramie ogromną kuchnią i salonem, a teraz przyszedł czas na ogród i łazienkę.

W jednej części ogrodu pojawił się plac zabaw dla Klary i Laury. Zobaczymy w nim huśtawkę i drewniany domek ze zjeżdżalnią oraz bramkę do gry w piłkę nożną. Anna i Robert Lewandowscy są fanami aktywnego spędzania czasu, dlatego nie dziwi fakt, że dbają o to, aby ich córki spędzały mnóstwo czasu, bawiąc się w ogrodzie. 

Tylko spójrzcie na ten ogród...

Zobacz także:  Anna Lewandowska w płaszczu w kratę Dolce & Gabbana za 10 tys. zł. W Reserved znajdziesz podobny za 99 zł!

Anna Lewandowska pochwaliła się ogrodem
Instagram

Kolejnym wnętrzem w domu Anny i Roberta Lewandowskich, które zasługuje na uwagę jest łazienka. To stylowe, a jednocześnie nowoczesne pomieszczenie z oryginalnymi meblami, dużymi owalnymi lustrami i złotą lampą. Zobaczcie!

Niedawno Anna Lewandowska pochwaliła się też imponującą jadalnią. Kolorowe krzesła w pastelowych odcieniach robią największe wrażenie. 

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22