Anna i Robert Lewandowscy na Halloween Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek
Instagram

Ania Lewandowska niebawem po raz drugi zostanie mamą! Tę radosną nowinę przekazał światu jej mąż. Robert Lewandowski podczas meczu Bayernu Monachium wykonał tzw. "cieszynkę". Po strzelonej bramce włożył piłkę pod koszulkę i zaczął ssać kciuk. 

Zobacz także: Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Wiadomość potwierdził Robert Lewandowski

Plotki o tym, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, krążyły w mediach już od jakiegoś czasu. Celebrytka znalazła jednak sposób na to, aby oszukać wszystkich. Zobaczcie, jak udało jej się ukryć ciążowe krągłości. Musimy przyznać, że niektóre rozwiązania były naprawdę sprytne!

1/5
Anna i Robert Lewandowscy na Halloween
Instagram

Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek

Niespełna kilka dni przed ogłoszeniem radosnej nowiny Ania i Robert bawili się na imprezie halloweenowej. Oboje zaimponowali swoimi przebraniami. Anna Lewandowska, aby ukryć brzuszek, sięgnęła po swoją ulubioną oversize'ową kurtkę, tzw. "baseballówkę". Dzięki temu mogła bezpiecznie wyjść na ulicę nie obawiając się, że paparazzi dostrzegą jej ciążowe krągłości. 

 

2/5
Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek
East News

Innym sprytnym zabiegiem, który zastosowała Ania Lewandowska, aby ukryć drugą ciążę, było założenie bluzki z baskinką. W takiej stylizacji trenerka zaprezentowała się podczas oficjalnej premiery jej nowej linii kosmetycznej. Niektóre osoby skojarzyły, że być może baskinka ma na celu zasłonięcie rosnącego brzuszka...

 

3/5
Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek
Instagram

Anna Lewandowska ostatnio pokochała oversize'owe ubrania, dzięki którym spokojnie mogła ukrywać swój błogosławiony stan. Przykładem może być ten miętowy garnitur. Obszerna marynarka sprytnie ukryła brzuszek! :) 

 

4/5
Tak Anna Lewandowska ukrywała ciążowy brzuszek
East News

Anna Lewandowska podczas meczu Polski z Macedonią, który odbył się na Stadionie Narodowym w październiku, również ukryła brzuszek pod oversize'ową kurtką w kolorze khaki. Sprytne posunięcie, aby uniknąć niepotrzebnych pytań!

5/5
Anna Lewandowska w drugiej ciąży

Nawet w dniu meczu, podczas którego Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani, Lewandowska ukryła brzuszek pod obszernym płaszczem w soczystym, zielonym kolorze. Wygląda jednak na to, że teraz trenerka może odetchnąć z ulgą i wrócić do dopasowanych ubrań :)

 

Więcej na temat Anna Lewandowska