Anna Lewandowska Anna Lewandowska - brzuch trenerki Anna Lewandowska Anna Lewandowska o swoim brzuszku Lewandowska pokazała zaokrąglony brzuszek
Anna Lewandowska
ONS/Instagram
Jak zareagował Robert na informację o ciąży Ani? Trenerka zdradziła to w DDTVN!
1/8
Anna Lewandowska
ONS/Instagram

Anna Lewandowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN" po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o oczekiwaniu na dziecko. Gwiazda fitnessu wyznała, że wiele osób z grona jej przyjaciół wiedziało o ciąży, jednak nikt nie wyjawił tej informacji mediom. Robert Lewandowski marzył o tym, by mógł sam poinformować świat o tym, że zostanie ojcem.

Cieszymy się, że grono naszych bliskich przyjaciół, rodzina dochowali tajemnicy. Dość sporo osób wiedziało, że jestem w ciąży, ale wspierali nas i trzymali kciuki. Cieszę się, że możemy zaufać naszemu teamowi, jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Sami chcieliśmy podzielić się tą informacją, wiedząc jakie jest zainteresowanie. Bardzo byliśmy przeszczęśliwi, że to się udało. Mogliśmy się sami tym podzielić, a Robert zawsze o tym marzył. Jestem przeszczęśliwa, że zrobił to w taki sposób, w jaki zawsze chciał - powiedziała Anna Lewandowska.

Zobacz też: Anna Lewandowska dużo przytyła w ciąży? "Ciągle rosnę" ZDJĘCIE

 

Żona Roberta Lewandowskiego wyznała, że moment, w którym dowiedziała się, że zostanie mamą był dla niej bardzo szczęśliwy. Jak wyglądała ta chwila? Czy pojawiły się łzy szczęścia? Sprawdź na następnej stronie!

 

Polecamy: Test ciążowy, aby był wiarygodny, należy zrobić po minimum 10 dniach od współżycia

2/8
Anna Lewandowska - brzuch trenerki

Anna Lewandowska zdradziła, że chwila, w której dowiedziała się, że zostanie mamą była bardzo radosna. Nie chciała jednak powiedzieć, w jaki sposób przekazała tę informację mężowi.

Wiadomo, że to jest wzruszenie ogromne i to w jaki sposób mogłam też przekazać informację przyszłemu tatusiowi. Nie zdradzę jak. To na zawsze zostanie naszą słodką tajemnicą - powiedziała trenerka.

Lewandowska ma pełną świadomość, że jej ciąża wzbudza ogromne zainteresowanie mediów. Już jakiś czas temu zapewniła swoich fanów, że nie zamierza "wyskakiwać z lodówki", dlatego...

3/8
Anna Lewandowska
Instagram

...zapowiedziała, że znika z Polski! Czy to oznacza, że poród odbędzie się w Niemczech? Anna Lewandowska nie potwierdziła tej informacji. Nie chciała również zdradzać płci dziecka, choć już od jakiegoś czasu pisze się o tym, że to będzie dziewczynka. 

To zachowujemy dla siebie. Nie jest to żadna tajemnica, ale nie chcemy robić z tego wielkiej informacji, bo nie chcemy wyskakiwać z lodówki i tę ciążę chcemy przeżyć we dwójkę. Sami...- powiedziała Lewandowska w DDTVN.

4/8
Anna Lewandowska o swoim brzuszku
5/8
Lewandowska pokazała zaokrąglony brzuszek
6/8
Anna Lewandowska
7/8
Anna Lewandowska
ONS
8/8
Anna Lewandowska w bikini