Anna Lewandowska przed kilkoma dniami pożegnała swoją ukochaną babcię, Jolantę Krzywańską. Jednak pomimo trudnych chwil w życiu rodzinnym, gwiazda nie zapomina o tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą i realnie angażuje się w pomoc uchodźcom. Teraz trenerka postanowiła podzielić się z fanami kolejną pomocą, jaką ona i jej najbliżsi zdecydowali się ofiarować Ukraińcom. Ma to związek z mieszkaniem po zmarłej babci Anny Lewandowskiej.

Reklama

Anna Lewandowska pomaga uchodźcom z Ukrainy. Kolejny piękny gest trenerki

Anna Lewandowska ponad tydzień temu poinformowała swoich fanów, że ona i jej rodzina mierzą się z "niewyobrażalną stratą". Dopiero kilka dni później Anna Lewandowska wyjaśniła w bardzo poruszającym wpisie, że zmarła jej babcia. Żona Roberta Lewandowskiego była bardzo zżyta z Jolantą Krzywańską. Te bardzo smutne wydarzenia w życiu rodzinnym trenerki zbiegły się w czasie z dramatem, jaki obecnie przeżywają Ukraińcy. Gwiazda mimo trudnych chwil w życiu prywatnym, natychmiast bardzo aktywnie włączyła się w pomoc uchodźcom, a teraz ona i jej najbliżsi zdecydowali się na kolejny wyjątkowy gest - uciekający przed wojną Ukraińcy znajdą schronienie w mieszkaniu po zmarłej babci Anny Lewandowskiej. Trenerka i jej rodzina już przygotowują dla nich miejsce.

- Szykujemy mieszkanie dla rodziny z Ukrainy. Mieszkanie po Babci... Na pewno by tego chciała - napisała Anna Lewandowska.

Zobacz także: Anna Lewandowska chwali się, jak jej córki kibicują Robertowi Lewandowskiemu

Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, a jej konto obserwuje prawie 4 miliony fanów. Żona Roberta Lewandowskiego wykorzystuje swoje zasięgi, aby wspierać zbiórki dla organizacji humanitarnych, które angażują się przede wszystkich w pomoc dla dzieci. Gwiazda przekazuje również informacje na temat "fake newsów" w temacie pomocy uchodźcom, by ostrzec swoich odbiorców przed oszustami, którzy niestety wykorzystują tę tragiczną sytuację.

Instagram / annalewandowskahpba
Reklama

Wiele znanych polskich gwiazd zaangażowało się w pomoc uciekającym przed wojną Ukraińcom, między innymi Zygmunt Chajzer przyjął do swojego mieszkania uchodźców, a Małgorzata Rozenek chce przekazać dochód z wyprzedaży w jej butiku na pomoc Ukrainie. To jednak tylko niewielka część polskich gwiazd, która tak bardzo angażuje się w pomoc Ukraińcom. Wszyscy jednak mają nadzieję, że koszmar wojny jak najszybciej się zakończy.

Zobacz także
Instagram / annalewandowskahpba
Reklama
Reklama
Reklama