Anna Lewandowska w t-shircie i okularach przeciwsłonecznych

Anna Lewandowska zdradziła, czym obdarowuje najczęściej córki. Zaskakujący wpis!

Anna Lewandowska w t-shircie i okularach przeciwsłonecznych

Anna Lewandowska opublikowała w mediach społecznościowych dwa urocze zdjęcia: jedno z Klarą, a drugie z Laurą  i przyznała, że swoje córeczki najczęściej obdarowuje... całusami. To już kolejny wpis dotyczący macierzyństwa w ostatnim czasie, po tym jak trenerka zdradziła, że pozwala spać dzieciom w swoim łóżku, który spotkał się z tak dużą ilością komentarzy, również innych gwiazd. Zobaczcie te urocze zdjęcia. Takich ujęć Anna Lewandowska jeszcze nie publikowała!

Anna Lewandowska zdradziła, czym obdarowuje najczęściej córki.

Anna Lewandowska ostatnio w mediach społecznościowych coraz chętniej publikuje zdjęcia z córeczkami. Co prawda nie zdecydowała się jeszcze pokazać ich twarzy, ale niedawno zdradził, że teraz już nie tylko Klara towarzyszy trenerce na sali treningowej, ale również Laura, która w maju skończy rok. Gwiazda doskonale odnajduje się w macierzyństwie i już od dawna w swoich wpisach sugeruje, że może zdecyduje się na kolejne dziecko, coraz poważniej zajmuje się tematami związanymi z dziećmi. Ostatnio poruszyła kontrowersyjny temat spania dzieci w łóżkach rodziców, a teraz zdradziła, że uwielbia przytulać swoje córki i to właśnie całusami obdarowuje je najczęściej:

A Wy jak często całujecie swoje szczęścia? - zapytała Anna Lewandowska.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Jako pierwsza komentarz napisała Paulina Krupińska i zdradziła: oj nie liczę 😂. Fanki dzielą się swoimi doświadczeniami i popierają takie wpisy:

Miłość, wsparcie, bezgraniczne zaufanie, oddanie tyle pięknych wartości możemy przekazać dzieciom ❤️🙌. Bądźmy dla nich drogowskazem i oparciem ❤️.

Tysiąc razy w ciągu dnia ❤️i jeszcze RAZ ❤️ nawet gdy śpią.. 🙊

Przepiękne ❤️❤️

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie! 

Zobacz także:  Anna Lewandowska robi w łóżku coś, co wywołuje sporo kontrowersji wśród młodych mam! Wpis trenerki skomentowała Małgorzata Rozenek! 

Anna Lewandowska z Klarą
Instagram

Ostatnio trenerka przyznała, że czasem  śpi ze swoimi dziećmi, a teraz porusza kolejny temat okazywania dzieciom czułości. Czyżby planowała na dobre zająć się tematami parentingowymi w sieci?

 

Anna Lewandowska coraz częściej pokazuje na Instagramie, jak spędza czas z córeczkami. Trenerka wybiera mnóstwo edukacyjnych zabaw. 

Klara Lewandowska pokocha nauki ścisłe?
Instagram

 

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03