Anna Lewandowska tuż po wyjeździe z Opalenicy, wybrała się razem z córeczkami do Hiszpanii. Oczywiście na Instagramie gwiazdy nie brakuje pięknych kadrów w tego urokliwego miejsca, ale to jedne z najnowszych zdjęć żony Roberta Lewandowskiego, totalnie zachwyciły fanów. Trenerka pokazała się w bardzo odważnej odsłonie, która podkreśliła jej kobiecość i naturalność. Fani nie mogą wyjść z zachwytu! Zobaczcie sami.

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska długo na to czekała. Aż krzyknęła ze szczęścia! Gwiazdy i fani gratulują

Anna Lewandowska pochwaliła się gorącymi zdjęciami z Hiszpanii

Anna Lewandowska ostatnie tygodnie spędzała w Polsce razem z mężem i córeczkami. Dzięki instagramowym relacjom mogliśmy zobaczyć między innymi ich wspólną zabawę na eleganckim przyjęciu, jak również rodzinny czas spędzony w Opalenicy, podczas zgrupowania reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ale niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Teraz przed Anią, Klarą i Laurą czas rozłąki z Robertem Lewandowskim, który najbliższe tygodnie spędzi na Euro 2021.

Niedługo po wyjeździe z Opalenicy, gwiazda zdecydowała się zabrać swoje pociechy do słonecznej Hiszpanii! To właśnie w tym miejscu Anna Lewandowska razem z córeczkami jest już od kilku dni. Jak się okazało, do pięknej trenerki, dołączyła również Paulina Krupińska - wszyscy doskonale się bawią i spędzają razem czas.

Oprócz wypoczynku, żona Roberta Lewandowskiego bierze również udział w sesjach zdjęciowych, a efekty niektórych zdjęć, możemy zobaczyć na Instagramie. Największe poruszenie wśród fanów wywołały fotografie pięknej trenerki, na których pozuje w obcisłym czarnym body i kapeluszu. Zdjęcia autorstwa Doroty Szulc mają niesamowity klimat i pięknie podkreśliły naturalność i kobiecość Anny Lewandowskiej.

Zobacz także

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od fanów.

- Przepięknie kochana! ???? nie można się napatrzeć

- Jak pięknie ???? ślicznie wyglądasz ????❤️

- Naturalna i przepiękna ????

- Ale cudowny retro klimat. Zakochałam się.????

- Piękne zdjęcia ❤️ i piękna modelka ❤️???? - piszą fani.

Zobaczcie zatem te przepiękne zdjęcia, którymi pochwaliła się Anna Lewandowska. My również nie możemy oderwać od nich wzroku! (Aby zobaczyć kolejne zdjęcia, kliknij strzałkę w prawo)

Anna Lewandowska razem z córeczkami wyjechała do Hiszpanii. Do pięknych pań dołączyła ostatnio kolejna piękność, serdeczna koleżanka żony Roberta Lewandowskiego - Paulina Krupińska. Ostatnio gwiazda pochwaliła się ich wspólną rowerową wyprawą. Życzymy udanego wypoczynku!

Instagram annalewandowskahpba
Reklama

Anna Lewandowska należy do tych gwiazd, które chętnie dzielą się w sieci szczegółami swojego życia. Na instagramowym koncie zjawiskowej trenerki, tuż obok makijażowych, włosowych czy modowych inspiracji, zapowiedzi kolejnych projektów zawodowych, jak również promocji jej marek, znajdziemy także urocze sceny z życia rodzinnego ukochanej żony legendarnego piłkarza, a także wspomnienia z jej zagranicznych wojaży.

Instagram/annalewandowskahpba
Reklama
Reklama
Reklama