Od kilku dni polscy piłkarze są na zgrupowaniu polskiej kadry narodowej, podczas którego przygotowują się do zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Oczywiście w tym gronie nie zabrakło Roberta Lewandowskiego. Niedawno do polskich piłkarzy dołączyły również ich żony, partnerki, a także dzieci. W Opalenicy pojawiła się również żona naszego wspaniałego napastnika, Anna Lewandowska oraz córeczki, Klara i Laura. Zobaczcie, jak wspaniale wszyscy się razem bawią! Piękna trenerka pochwaliła się pięknymi, rodzinnymi kadrami.

Reklama

Zobacz także: Euro: Lewandowski i inni polscy piłkarze z dziećmi i rodzinami na zgrupowaniu w Opalenicy ZDJĘCIA

Anna i Robert Lewandowscy na zgrupowaniu w Opalenicy spędzają czas z córeczkami

Rodziny polskich piłkarzy dołączyły do trenujących w Opalenicy sportowców. Za chwilę nasza kadra wystąpi podczas wielkiego wydarzenia - już za kilkanaście dni startuje Euro, podczas którego zobaczymy polską reprezentację. Jednak zanim to nastąpi, piłkarze oprócz treningów, mają również okazję do tego, aby nacieszyć się chwilami ze swoimi najbliższymi. Tradycję wspólnych rodzinnych spotkań przed wielkimi wydarzeniami sportowymi wprowadził jeden z poprzednich trenerów kadry, Adam Nawałka i jak widać, nasz obecny trener chętnie kontynuuje tę tradycję.

Jak wiadomo, zarówno Robert Lewandowski, jak i jego żona, na co dzień mają mnóstwo obowiązków na głowie. Takie wspólne, rodzinne chwile są dla nich na pewno bardzo cenne, dlatego też nie tracą ani chwili, aby jak najlepiej nacieszyć się tym czasem. Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak razem z mężem spędza czas z córeczkami. Małżeństwo oczywiście dba, aby ich pociechy miały wiele okazji do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Fanów rozczuliły najnowsze zdjęcia, którymi pochwaliła się piękna trenerka.

Zobacz także

- Takie chwile jak te.... ????Nacieszcie się sobą jak najwięcej!! ❤️????????????

- Przepiękna rodzinka i ile radości ❤️????

- Takie chwile są najważniejsze.. z rodziną

- Najpiękniejszy czas - cała Rodzina i zabawa - ulotne chwile, które pozostaną.. ❤️❤️

- Cudowna rodzinka ????

- Zabawa z dziećmi na świeżym powietrzu idealna sprawa. Nie samym sportem człowiek żyje???? - piszą fani.

Zobaczcie zatem, jak bawią się Anna i Robert Lewandowscy z córeczkami!

Instagram/Anna Lewandowska

Nie zabrakło oczywiście wspólnych zabaw i gier. Małżeństwo bardzo dba o to, aby ich pociechy spędzały czas na świeżym powietrzu. Tym razem zdecydowali się na rzuty dyskiem razem z Klarą. W tym czasie Laura siedziała na kocyku i bawiła się zabawkami.

Instagram/Anna Lewandowska
Reklama

Gwiazda pochwaliła się również uroczym zdjęciem córeczek! Klara i Laura dają sobie czułego całusa. Nie ma to jak siostrzana miłość! Dziewczynki na początku maja świętowały swoje urodziny - Klara czwarte, a Laura pierwsze.

Instagram/Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama