Anna Lewandowska stworzyła koszule dla młodych mam
Instagram

Anna Lewandowska nie przestaje zaskakiwać... Właśnie została projektantką! Ile kosztuje ubranie z jej logo?

Anna Lewandowska stworzyła koszule dla młodych mam
Instagram

Anna Lewandowska współpracuje z marką produkującą koszule do karmienia! Okazuje się, że żona Roberta Lewandowskiego nie próżnuje po porodzie. Ostatnio trenerka pochwaliła się informacją o wydaniu nowej książki z poradami dla młodych mam "Healthy Mama – poradnik zdrowej mamy", a teraz okazuje się, że pomogła również zaprojektować koszule do karmienia! Ile kosztuje ubranie dla mam z logo Anny Lewandowskiej?

 

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa po porodzie

Koszule marki Hug Gallery, które zostały stworzone we współpracy z Anną Lewandowską trafiły już do sprzedaży. Na stronie internetowej popularnego wśród gwiazd sklepu Muppetshop koszula do karmienia kosztuje 229 złotych.

Wyjątkowa koszula do karmienia z innowacyjnymi rozwiązaniami, stworzona we współpracy z Anią Lewandowską, ekspertką w zakresie zdrowego odżywiania i szczęśliwą Mamą malutkiej Klary- czytamy w opisie produktu.

Kto wie, być może już wkrótce Anna Lewandowska rozpocznie współpracę z marką produkującą ubranka i akcesoria dla dzieci? Jesteśmy pewni, że kolekcja sygnowana nazwiskiem Ani byłaby prawdziwym hitem!

 

Zobacz także: „Sport w życiu naszych dzieci na pewno będzie ważny”. Anna i Robert Lewandowscy marzą o powiększeniu rodziny?

 

Anna Lewandowska współpracuje z marką produkującą koszule do karmienia.

Anna Lewandowska stworzyła koszule dla młodych mam
screen muppetshop.eu

 

Trenerka nie próżnuje po narodzinach córki.

Klara Lewandowska - jak wygląda?

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51