Anna Lewandowska w modnym płaszczu na jesień 2020
Mat. prasowe

Moda jesień 2020. Anna Lewandowska swoim lookiem rozbiła bank. Torebka za 3000 i buty za 5000 złotych! Znamy marki

Anna Lewandowska w modnym płaszczu na jesień 2020
Mat. prasowe

Anna Lewandowska zdecydowanie należy do grona najlepiej ubranych gwiazd. Trenerka, która na co dzień mieszka w Niemczach, doskonale orientuje się w najnowszych trendach. Tym razem zaskoczyła nie tylko idealną, jesienną stylizacją, ale również fryzurą. Anna Lewandowska do tej pory była wierna grzywce, na którą zdecydowała się kilka lat temu, a teraz gwiazda postawiała na wygodę i wybrała tzw. "bokserskie warkocze". Fanki gwiazdy są zachwycone, tylu komplementów pod adresem trenerki już dawno nie padło!

Anna Lewandowska zachwyciła fryzurą i modnym płaszczem na jesień

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których zaprezentowała dwie stylizację i tę samą fryzurę. Okazuje się, że gwiazda na chwilę zrezygnowała z grzywki i postawiła na modne warkocze. Trenerka wygląda doskonale w tej fryzurze.

Jej fanki są zachwycone, ale zwracają uwagę na coś jeszcze. To miniaturowa pikowana torebka od Dolce&Gabanna, która kosztuje 2920 zł. Tak mały dodatek, a efekt ogromny! 

Ale fajna stylówka

jaka torebunia!

Aniu super wyglądasz ❤️ i ta torebka 😍

Anna Lewandowska z mikrotorebką za 3000 zł

Dodatkowo zwróćcie jeszcze uwagę na buty Ani - to model Monolith od Prady. Cena tych butów to ok. 5000 złotych!

Anna Lewandowska w butach od Prady na zimę 2020

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała swój team marzeń. To Robert, Klara i Laura! Co za urocze zdjęcie!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱🇺🇸 𝗪𝘇𝗺𝗼𝗰𝗻𝗶𝗷𝗺𝘆 𝘀𝗶ę! 𝗕ą𝗱ź𝗺𝘆 𝗮𝗸𝘁𝘆𝘄𝗻𝗶, 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝗶 𝗶 𝘀𝗶𝗹𝗻𝗶! Wiecie, że trening ma większy wpływ na umysł niż na ciało?💪 Według profesora Harvardu Johna J. Rateya dzieje się tak, ponieważ mózg odczytuje aktywność fizyczną jako sytuację stresową i dzięki temu uwalnia neuroprzekaźniki mające złagodzić ból fizyczny i dyskomfort psychiczny. Przy okazji wytwarza białko odpowiadające za regenerację starych i tworzenie nowych neuronów. Wiem, że codzienność nie sprzyja aktywności fizycznej, ale liczę, że przedstawione fakty będą dodatkowym bodźcem do ruchu✊ Podobnie jest z 𝗢𝗗𝗗𝗘𝗖𝗛𝗘𝗠. Zatrzymajmy się na minutę i weźmy kilka głębokich oddechów. 𝗣𝗿𝗮𝘄𝗶𝗱ł𝗼𝘄𝘆 𝘄𝗱𝗲𝗰𝗵 𝗶 𝘄𝘆𝗱𝗲𝗰𝗵 𝘁𝗼 𝘇𝗱𝗿𝗼𝘄𝘆 𝗻𝗮𝘄𝘆𝗸, który oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga przemianę materii ale też zmienia nastrój, uspokaja gonitwę myśli. Mi zawsze pomaga. ☺ Cieszę się, że opcja 𝗕𝗔𝗟𝗔𝗡𝗦 - TRENUJMY ODDECH w @diet_training_by_Ann pomaga Wam znaleźć w tym trudnym czasie spokój 🙏🏻 _____ Dear All❤️ ℹ️ According to John J. Ratey, professor of psychiatry at the Harvard Medical School, training has more effects on ... the mind than it does on the body. Movement is stimulating the brain for greater activity, secretion of hormones and the production of new nerve cells. I know that sometimes its hard to fit physical activity in your daily schedule, but I hope that the facts presented will be an additional motivation ✊ It is similar with breathing. Let's pause for a minute and take a few deep breaths. I am glad that the option BALANCE - TRAIN YOUR BREATHING @diet_training_by_Ann is helping you to find peace in this difficult time🙏🏻 _____ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #deepbreath #healthyfood #training @4f_official

Post udostępniony przez 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba)

Do tej pory Anna Lewandowska nosiła długie rozpuszczone włosy z grzywką.

Anna Lewandowska
Instagram

 

 

Więcej na temat fryzury gwiazd Anna Lewandowska
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55