uśmiechnięta anna lewandowska w zimowej czapce
Instagram

Anna Lewandowska zabrała córeczki na sanki i pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem. Fani: "Klara cała mama"

uśmiechnięta anna lewandowska w zimowej czapce
Instagram

Anna Lewandowska bardzo lubi zabierać swoje pociechy na wspólne spacery i często zamieszcza relacje ze wspólnej aktywności z córeczkami na swoim Instagramie. Tym razem Klara i Laura wybrały się na sanki, a gwiazda postanowiła uwiecznić tą uroczą chwilę i podzieliła się nią z fanami. Internauci są zauroczeni przepięknym zdjęciem siostrzyczek, a w komentarzach pod postem, pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Co ciekawe, niektórym udało się dostrzec podobieństwo Klary do mamy. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu i podróży poślubnej! Jest też pierwsze spotkanie Klary i Laury

Anna Lewandowska pochwaliła się wspólnym zdjęciem córeczek z wypadu na sanki! Klara to cała mama?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej aktywnych polskich gwiazd na Instagramie. Gwiazda zgromadziła rzeszę fanów, którzy na bieżąco obserwują życie pięknej trenerki. Profil żony Roberta Lewandowskiego obserwuje ponad 3 miliony osób, co jest jednym z najlepszych wyników w polskim show biznesie! Anna Lewandowska w mediach społecznościowych dzieli się nie tylko zdjęciami związanymi z jej karierą zawodową, ale także od czasu do czasu, możemy zobaczyć piękne kadry z jej życia prywatnego. 

Tym razem piękna trenerka zamieściła wspólne zdjęcie swoich uroczych córeczek - Klary i Laury! Jak przystało na mamę, która kocha aktywność fizyczną, gwiazda dba o to, aby jej pociechy często przebywały na świeżym powietrzu. Anna Lewandowska zabrała dzieci na sanki i postanowiła uwiecznić tą uroczą chwilę. 

My whole world 🖤 - czytamy w opisie pod zdjęciem.

Na fotografii widzimy, jak Laura siedzi na kolanach Klary i dziewczynki wspólnie zjeżdżają na sankach. Pod postem pojawiło się oczywiście mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

- Małe skarby ❤️

- Wyjątkowe momenty! 😍❤️

- Ale to słodkie 😍

- Cudowne wspomnienie zapisze się w pamięci❤️❤️ całusy dla Was❤️

- ale słodziaki! 😍😍 - piszą fani.

Chociaż na zdjęciu nie widzimy w pełni twarzy dziewczynek, to jednak niektórzy fani stwierdzili, że Klara jest bardzo podobna do mamy! 

- Klara cała mama - czytamy pod postem Anny Lewandowskiej. 

Zobaczcie zatem fotografię i oceńcie sami! My nie możemy oderwać wzroku od tego cudownego zdjęcia! 

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, dzięki czemu na bieżąco możemy oglądać nowe kadry z jej życia prywatnego i zawodowego. 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08