Anna Lewandowska nie ochrzciła Laury
Instagram

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane zdjęcia ze ślubu i podróży poślubnej! Jest też pierwsze spotkanie Klary i Laury

Anna Lewandowska nie ochrzciła Laury
Instagram

Anna Lewandowska dołączyła do popularnej zabawy na Instagramie i pokazała swoim fanom zdjęcia z najważniejszych momentów w swoim życiu. Internauci poprosi trenerkę, żeby opublikowała w sieci m.in. fotki ze ślubu z Robertem Lewandowskim, oraz z pierwszego spotkania Klary z młodszą siostrą, Laurą. Nie zabrakło również fotki z miesiąca miodowego Ani i Roberta Lewandowskich, oraz ich zdjęcia z zaskakującej sesji ślubnej. Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska pokazała piękne zdjęcia

Od kilku dni na Instagramie coraz więcej gwiazd przyłącza się do nowej zabawy, która polega na publikowaniu zdjęć wskazanych przez fanów. Ostatnio fotkami ze ślubu oraz z porodówki pochwaliła się Kasia Tusk, a teraz swoje niepublikowane wcześniej fotki pokazała również Anna Lewandowska!

Trenerka poprosiła fanów, żeby napisali, jakie zdjęcia chcą zobaczyć, a kilka godzin później pokazała je podczas relacji na InstaStories. Internauci chcieli zobaczyć m.in. fotki ze ślubu Ani i Roberta Lewandowskich, z ich podróży poślubej czy z pierwszego spotkania Klary z Laurą. Ktoś napisał poprosił również o fotkę na której trenerka "bije" swojego męża... Anna Lewandowska pokazała więc niepublikowane, prywatne zdjęcia! Nas najbardziej zaskoczyła fotka z sesji ślubnej Ani i Roberta. 

Spójrzcie na piękne zdjęcia Anny Lewandowskiej z rodziną! Fotka z pierwszego spotkania Laury i Klary to najsłodsze co dziś zobaczycie.

Zobacz także: Anna Lewandowska przebiła ukochaną Cristiano Ronaldo! W obłędnej kreacji na gali „Globe Soccer Awards” skradła show

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z mężem.

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia
Instagram

Fani mogą zobaczyć m.in. zdjęcia z podróży poślubej Ani i Roberta, oraz z pierwszego spotkania ich córek.

Anna Lewandowska pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia
Instagram

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08