Anna Lewandowska pokazała choinkę i... Klarę! To zdjęcie was rozczuli
Instagram

Anna Lewandowska z okazji świąt pokazała twarz Klary! Mała jest urocza!

Anna Lewandowska pokazała choinkę i... Klarę! To zdjęcie was rozczuli
Instagram

Dla Anny i Roberta Lewandowskich będą to wyjątkowe święta. Para niedawno ogłosiła, że już niedługo po raz drugi zostanie rodzicami. Nic więc dziwnego, że do Bożego Narodzenia szykują się w wyjątkowy sposób.

Anna Lewandowska pamięta też o swoich pracownikach. Trenerka zorganizowała ostatnio wyjątkowe spotkanie świąteczne, na którym zjawili się członkowie jej ekipy wraz z rodzinami. Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z tego wydarzenia. Można na nim wypatrzeć twarz Klary!

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska stara się nie pokazywać wizerunku swojej córki. Trenerka nigdy nie zdecydowała się na wspólną sesję zdjęciową. Na jej Instagramie również na próżno szukać zdjęć, na których Klara pokazana jest w całej okazałości. Jednak teraz Anna zrobiła wyjątek. Na wspomnianym zdjęciu można zobaczyć córkę Lewandowskich. Tym razem Klara nie pozuje odwrócona do obiektywu plecami, ale profilem!

Czas z przyjaciółmi. Znamy się tyleeee lat. Z roku na rok jest nas coraz więcej 🎀🎄❣️ - napisała pod zdjęciem Anna Lewandowska.

Na razie nie wiadomo, czy Klara będzie miała siostrę czy braciszka. Lewandowscy nie ukrywają, że marzą o chłopcu. Myślicie, że ich pragnienie się spełni?

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram/Anna Lewandowska

To będą dla nich wyjątkowe święta!

Anna i Robert Lewandowscy
Instagram

 

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56