Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Anna Lewandowska na Instagramie Klara Lewandowska w sukience ze skrzydełkami Anna Lewandowska, Robert Lewandowski w takiej samej bluzie jak Klara z uszami
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska
Trochę szok...
1/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

Aż trudno w to uwierzyć! Okazuje się jednak, że świąteczne przyjemności nie omijają nawet gwiazd, które na co dzień zachęcają nas do dbania o siebie. Anna Lewandowska wyznała na Instagramie, że w czasie świąt... przytyła! Słynąca z propagowania zdrowego stylu życia trenerka i dietetyczka najwyraźniej uległa świątecznej atmosferze i zjadła nieco za dużo bezglutenowych ciasteczek. ;) Ania przyznała się, że zarówno ona jak i Robert są przejedzeni po rodzinnym świętowaniu. 

 

Zobacz też: Lewandowscy jako królicza rodzina? Robert pokazał zdjęcie na którym wszyscy troje z Anią i Klarą mają takie same bluzy. Co za słodki widok!

 

Anna Lewandowska w czasie świąt przytyła aż...! Zobaczcie zdjęcie i poznajcie odpowiedź z następnej strony fotogalerii!

 

Polecamy: Ewa Chodakowska niedawno pokazywała zaokrąglony brzuszek, teraz wyznaje: "Święta, święta nie ćwiczyłam, tylko żarłam i..."

2/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram/Anna Lewandowska

Wieczorem w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na InstaStories Anny Lewandowskiej pojawiło się wymowne zdjęcie, na którym widzimy, jak Ania i Robert odpoczywają po... świątecznym przejedzeniu!

- Chill out. Objedzeni na maksa. Pękam. + 2kg - napisała trenerka.

Uwierzycie? Miło wiedzieć, że świątecznym pokusom ulegają również takie autorytety w zakresie zdrowego stylu życia jak Anna Lewandowska. Jednak jesteśmy przekonani, że już od jutra Ania zabierze się za spalanie nadmiaru kalorii. 

3/6
Anna Lewandowska na Instagramie
Instagram

Ania na długo przed świętami proponowała swoim fankom przepisy na zdrowe wersje świątecznych dań. Chyba były pyszne, bo trenerka uległa tym smakołykom i nieco przybrała na wadze. ;) Dobrze wiedzieć, że Lewandowska też człowiek! ;)

4/6
Klara Lewandowska w sukience ze skrzydełkami
Instagram/Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy spędzili święta Bożego Narodzenia w gronie rodziny. To była pierwsza Gwiazdka ich córeczki Klary, która przyszła na świat w maju 2017 roku.

5/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski w takiej samej bluzie jak Klara z uszami
Instagram

Lewandowscy spędzili Boże Narodzenie nie tylko na kosztowaniu pyszności, ale również na rodzinnych wygłupach. ;)

6/6
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski,
Instagram

Dobre humory ich nie opuszczały. ;)