Anna Lewandowska
East News
Czy skomentuje wybór internautów?
1/5
Anna Lewandowska
East News

Są wyniki plebiscytu na Biologiczną Bzdurę Roku 2017, organizowanego przez portal Totylkoteoria.pl. Wśród tegorocznym nominowanych znalazła się Anna Lewandowska. Trenerka i dietetyczka, słynąca z propagowania zdrowego stylu życia, trafiła do zestawienia za post o smalcu z gęsi, który został opisany jako bogate źródło białka. Portal właśnie podał oficjalne wyniki plebiscytu. Anna Lewandowska znalazła się na podium.

 

Zobacz też: Była "wojna na batony", czas na "wojnę o wodę"! Chodakowska została twarzą wody tak jak Lewandowska. "A ona była pierwsza? Słucham?!"

 

Które miejsce zajęła Anna Lewandowska? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Polecamy: To najseksowniejsze zdjęcie Ani Lewandowskiej EVER! Na miejscu Roberta oszalelibyśmy z zazdrości! ;)

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku 2017, zdobywając 19,6% głosów. 

- Drugie miejsce (4656 głosów; 19,6%) zdobyła celebrytka, żona znanego piłkarza oraz sportsmenka, a także prezeska Olimpiad Specjalnych (dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi), Anna Lewandowska, za wypowiedź o smalcu, jako bogatym źródle białka. Wypowiedzi Lewandowskiej, które mogłyby być nominowane do plebiscytu Biologicznej Bzdury Roku 2017, nie brakowało, ale postanowiłem wybierać maksymalnie jedną od jednej osoby czy organizacji. Mam nadzieję, że w roku 2018 Anna Lewandowska na swoim blogu i innych mediach, jakie kontroluje, nie będzie publikowała pseudonaukowych poglądów - czytamy w uzasadnieniu na portalu Totylkoteoria.pl.

Kto wyprzedził Annę Lewandowską w zestawieniu?

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku
Print screen totylkoteoria.pl
Print screen totylkoteoria.pl

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Na pierwszy miejscu znalazła się prof. Dorota Czajkowska-Majewska (23,9% głosów) za wypowiedź z konferencji antyszczepionkowej, w czasie której padłą wypowiedź, że szczepionki zamieniają w cyborgi lub niewolników. Trzecie miejsce na podium przypadło portalowi Fronda.pl (14,7% głosów) za wypowiedź o mózgu osób niewierzących, u których ten organ ma się rzekomo znacząco różnić od mózgu osób religijnych.

 

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Biologiczną Bzdurę Roku
Print screen totylkoteoria.pl
Print screen totylkoteoria.pl

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Plebiscyt na Biologiczną Bzurę Roku 2017 cieszył się sporą popularnością. Oddano 23717 głosów. Jak czytamy na stronie Totylkoteoria.pl, akcja "ma na celu  promowanie nauki i jej popularyzacja oraz krytyka pseudonauki i zniechęcanie sławnych i publicznych osób do głoszenia niezgodnych z dowodami naukowymi opinii i poglądów, w szczególności (pomimo nazwy) w dziedzinie biologii, medycyny, dietetyki, psychologii, chemii i biofizyki".

5/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska raczej nie będzie zadowolona z wysokiego miejsca w tym plebiscycie. Myślicie, że jakoś skomentuje swoje "zwycięstwo"?

Więcej na temat Anna Lewandowska