Anna Lewandowska
East News
Za co?
1/5
Anna Lewandowska
East News

Anna Lewandowska bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych polskich trenerek. Na swoim blogu czy serwisach społecznościowych pokazuje ćwiczenia, a także pisze o zdrowym odżywianiu. Nie jest tajemnicą, że z jej porad korzystają tysiące kobiet, a ona sama jest uważana za mentorkę i specjalistkę. Teraz okazuje się, że niekoniecznie słusznie...

 

Anna Lewandowska została właśnie nominowana do plebiscytu, ale z pewnością nie marzy o zwycięstwie w nim! Poznajcie więcej szczegółów na kolejnych stronach galerii. 

 

Zobacz: To najseksowniejsze zdjęcie Ani Lewandowskiej EVER! Na miejscu Roberta oszalelibyśmy z zazdrości! ;)

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Anna Lewandowska została nominowana w plebiscycie na... Biologiczną Bzdurę Roku 2017, organizowanym przez Łukasza Sakowskiego, twórcę bloga "To tylko teoria". Trenerka została skrytykowana za swoje posty, które dotyczyły diety. Autor plebiscytu wymienia trzy najgorsze wpadki trenerki: 

Jedna o tym, że mikrofalówka powoduje depresję i całe mnóstwo innych chorób (wyjaśnienie, że mikrofale nie są szkodliwe tutaj), druga o tym, że smalec gęsi to źródło białka, a trzecia o miodzie jako leku na cukrzycę, gdyż zawiera cukry redukujące. Smalec jest tłuszczem i jest weń (nie w białko) bogaty, natomiast miód nie może być lekiem na cukrzycę. To, że zawiera cukry redukujące wcale nie oznacza, że redukuje cukrzycę - czytamy na stronie totylkoteoria.pl. 

 

Zobacz: Robert Lewandowski rezygnuje z intratnego kontraktu reklamowego ze znaną marką. Robi to dla żony Ani? 

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Pomysłodawca plebiscytu zdecydował w końcu, że tylko jeden cytat Anny Lewandowskiej trafił do konkursu. Szansę na mało prestiżowe zwycięstwo ma więc wypowiedź dotycząca gęsiego smalcu. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska może i wyleguje się na plaży w Dubaju, ale nie próżnuje! Trenerka startuje z nowym biznesem! To zachwyci wszystkie mamy

 

Anna Lewandowska
Instagram
Instagram

4/5
Anna Lewandowska
Instagram

Warto dodać, że konkurs na Biologiczną Bzdurę Roku jest organizowany po raz drugi. W minionym roku pierwsze miejsce zajął cytat z Frondy, stwierdzajacy, że znak krzyża zabija zarazki.

 

Zobacz: Widzieliście usta Anny Lewandowskiej? Tym razem naprawdę to zrobiła?! Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół...

5/5
Anna Lewandowska w Dubaju z Klarą
Instagram

W tym roku oprócz trenerki, nominowani zostali: Polski Związek Łowiecki (za cytat: "człowiek to ssak, a nie zwierzę"), Rafał Ziemkiewicz ("Po raz pierwszy od czasów Reagana w USA prezydentem jest mężczyzna z chromosomami"), blogerka Pepsi Eliot ("Na podstawie danych WHO, rak macicy jest spowodowany w 100 proc. pasożytami. Jak sie to ma do setek tysięcy działań chemio i radioterapii, którym poddano chore kobiety?"), Władysław Kosiniak-Kamysz ("To jest zagrożenie dla życia i zdrowia naszych mieszkańców, naszych rodaków, trzeba przeciwdziałać, Polska musi być wolna od GMO"), Fronda ("Osoby religijne mają inny mózg niż osoby niewierzące (...) Wniosek jest prosty i oczywisty - to osoby wierzące w Boga mają prawidłową strukturę mózgu"), Minister Jan Szyszko ("Nie znam gatunku, na który by się polowało i który by wyginął"), Dr n. med. Danuta Myłek ("Woda, która ma tą konstrukcję sześcianu (...) tylko taka konstrukcja wody przechodzi przez ścianę komórkowa do wnętrza naszych wszystkich komórek"), Marian Kowalski ("rzestaniemy wierzyc w jakiś głupi ewolucjonizm. To jesy cały czas tylko teoria. Gdyby to była prawda, to ludzie by mieli dwie wątroby, bo alkohol wynaleźli dawno temu. Nie wolno dać się szantażować lewackiej ideologiej"), Prof. Dorota Czajkowska-Majewsk ("Nanocząstki metali ze szczepionek wbudowują sie do błon komórek i wnikają do ich wnętrza. Powstają cyborki. Umożliwiają zdalne sterowanie aktywnością neuronów (...) Pozwala to na modyfikowanie zachowania zwierząt i ludzi (...) Może służyć do kreowania bezwolnych cyborgów lub niewolników.

 

Myślicie, że Anna Lewandowska zasłużyła na tę nominację?

 

Zobacz: Tak wygląda brzuch Ani Lewandowskiej po świętach! „U mnie nawet 3 kg na plusie”

Więcej na temat Anna Lewandowska