Anna Lewandowska dla Wprost
Mat. prasowe/ONS

Okładka z Lewandowską wywołała burzę w sieci! O co poszło tym razem?

Anna Lewandowska dla Wprost
Mat. prasowe/ONS

 

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu dla „Wprost”. Głównym tematem rozmowy jest biznes i oczywiście pieniądze. Nie od dziś wiadomo, że małżeństwo Lewandowskich zarabia ogromne pieniądze, które zdobyli swoją ciężką pracą. W wywiadzie mistrzyni karate skupia się przede wszystkim na swojej karierze, która zaczęła się od prowadzenia bloga Healthy Plan by Ann.

 

Początki jej kariery jako gwiazdy fitness były trudne. Nie wszyscy wierzyli, że jej się uda. Nie pomagały ciągłe porównania do Ewy Chodakowskiej. Dziś Anna Lewandowska prowadzi blog, organizuje obozy fitness, produkuje zdrową żywność i jest to tylko część jej biznesu, który rozwija się z roku na rok. 

 

Zobacz: Anna Lewandowska za koszulę Balenciagi zapłaciła 3 655 zł! My znaleźliśmy 10 podobnych już od 59,90 zł

 

Podjęty we Wproście temat pieniędzy nie jest łatwy, szczególnie w naszym kraju. Na krytyczne komentarze nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem okładki tygodnika, którą Lewandowska wrzuciła na swój Instagram rozpętała się prawdziwa burza. Oto niektóre z komentarzy:

 

Jedyna rzecza jaka by można podciągnąć to że dzięki mężowi jest bardziej popularna . No i nazwisko ma znaczenie . A reszta sama przychodzi i fajnie

 

Zaraz hejt...raczej prawda. Bez Roberta wszyscy wiedza kim byla...nikt o niej nie slyszal! za "sukcesem"stoi kasa meza.

 

Ogólnie to Robert przyniósł A reszta......spadła jak płatek......

 

Faktem jest ze gdyby wyszla za przyslowiowego Kowalskiego nie bylaby w tym miejscu ktorym jest i nie wygladalaby tak jak wyglada?

 

Pojawiają się też głosy uznania dla Ani:

„W dzisiejszych czasach to duże wyzwanie i nie każdy potrafi temu podołać ale Ty Aniu wskakujesz ciągle wyżej i wyżej w tej ścianie biznesowych zadań czego serdecznie gratuluję i życzę kolejnych sukcesów !”

 

Uważacie, że Anna Lewandowska sukces zawdzięcza wyłącznie sobie?

 

Anna Lewandowska na balu TVN

Anna Lewandowska
ONS.pl

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05