Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

Anna Lewandowska wspomina ciężki poród."Jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata"

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

Ania Lewandowska dwa lata temu po raz pierwszy została mamą. Ciąża była dla niej "magiczna", w ogóle nie zdarzały się mdłości. W social mediach sporadycznie pojawiały się zdjęcia z ciążowym brzuszkiem, co tylko podsycało zainteresowanie Anią, która oczekiwała przyjścia na świat pierwszej pociechy. W najnowszym wywiadzie dla "VIVY!" żona Roberta Lewandowskiego wspomniała tamten okres, który mógł zakończyć się tragicznie! Poród nie był łatwy. Anna o mało nie przypłaciła go życiem.

Anna Lewandowska o porodzie 

Pierwsze zdjęcie Roberta Lewandowskiego z Klarą pobiło wszelkie rekordy popularności! Na Instagramie sportowca polubiono je blisko milion razy, choć Robert pokazał wyłącznie zawiniętą w koc dziewczynkę. ;)

Dumny Tata Klary. Cudowne uczucie ❤️- pisał w maju 2017 roku Robert na Instagramie. 

Zobacz także: Anna Lewandowska zaryzykowała i... wybrała buty tylko dla posiadaczek długich nóg! Efekt? Wielkie wow!

Od tego czasu minęły już 2 lata i małżeństwo Lewandowskich coraz śmielej pokazuje córkę w internecie. W wywiadach mówi też, że pragnie po raz kolejny zostać rodzicami, choć Anna przed pierwszą ciążą zachorowała a później podczas porodu o mało nie przypłaciła go życiem! 

- Mam za sobą siłę przejścia przez chorobę. To było rok przed tym, zanim zaszłam w ciążę. Ja, zawsze zdrowa kobieta, a tu coś niezależnego ode mnie. Może tak musiało być. To było straszne. Przyjeżdżali do nas goście, robiliśmy w ogrodzie grilla, bawili się, ja robiłam dobrą minę do złej gry. Uciekałam w sport, potrafiłam iść na siłownię i ćwiczyć godzinami - wyznała w "VIVE!" Anna. 

I dodała, że tylko najbliższe grono przyjaciół wiedziało o chorobie, jednak teraz nie boi się o tym mówić.

- Mówię o tym, żeby pokazać kobietom, że i z porażek, i z choroby możemy wyciągnąć lekcję. Inaczej spojrzeć na życie. Potem miałam też bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata. To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą - zakończyła Anna. 

Anna i Robert marzą o drugim dziecku, jednak cały czas żyją na walizkach, co bardzo komplikuje sprawę. Jak w wywiadzie podkreśliła trenerka córka uwielbia inne dzieci i już chciałaby zostać starszą siostrą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Robert Lewandowski z żoną i córką

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My biggest fans ❤️🍉 @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08