Anna Lewandowska w czarnej sukience
East News
Newsy

Anna Lewandowska: "Wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać” 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przeszli bardzo trudne chwile. Media dotarły do niepublikowanych dotąd informacji, że bali się o swoją rodzinę.

Portal Interia.pl dotarł do niepublikowanych dotąd zeznań i stenogramów rozmów dotyczących sprawy konfliktu Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim, na których miały znaleźć się również zeznania Anny Lewandowskiej.

Jak wynika z opublikowanych przez media słów słynnego piłkarza oraz jego żony, sytuacja mocno odbiła się na ich życiu prywatnym, a w domu pojawił się strach o najbliższych. 

Ja przez tę całą sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościski (...) Żałuję, że nie poszliśmy na policję, że nie naciskałam męża bardziej (...) Ten stan psychiczny, że się boję, trwa w zasadzie od spotkania męża z Kucharskim w Monachium - mówiła Anna Lewandowska.

Zobacz także: Ważna decyzja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Chodzi o młodszą córeczkę

Anna Lewandowska w końcu zareagowała na głośną okładkę! "Nie warto oceniać..."

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski bali się o rodzinę?

Były menedżer Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski, podejrzewany o kierowanie gróźb wobec piłkarza, 27 listopada został zatrzymany przez policję. Zdaniem śledczych jego działania nosiły znamiona szantażu, a prokurator nałożył na mężczyznę nie tylko poręczenia majątkowe w wysokości 4,6 miliona złotych, ale również zakaz zbliżania się do Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej oraz kontaktowania się z nimi. 

Sytuacja związana z rozmowami (...) spowodowała strach, przerażenie, to był obłęd. (...) Mąż był przerażony, zestresowany, ale on tak ma, że nie mówi o emocjach, tylko dusi je w sobie - cytuje Anne Lewandowską portal Interia.pl. 

Słynna trenerka, która wystąpiła w roli świadka, opisując sytuację męża miała użyć słów „był przerażony”., a on jak i Anna Lewandowska mieli być dręczeni. Rozmowy, które w styczniu Robert Lewandowski odbył ze swoim byłym menedżerem dotyczyły warunków rozstania.

Jak dowiadujemy się z nagrań opublikowanych przez "Business Insider" z ust Cezarego Kucharskiego padły dwie kwoty - 10 i 20 milionów za "Tyle jest jakby warty, myślę, twój spokój, nie?".

Wywołało to we mnie strach, o mnie, o żonę, o rodzinę - miał powiedzieć Robert Lewandowski w rozmowie z prokuratorem. 

Po publikacji materiałów na łamach Interii głos zabrał Cezary Kucharski: 

Lewandowski nie ma żadnych podstaw, aby nasze negocjacje i spotkania w których brał udział i sam je organizował - podkreślam, że dobrowolnie - traktować jako jakąkolwiek niedozwoloną formę nacisku z mojej strony.

Pełnomocnik Roberta Lewandowskiego odmówił portalowi Interia szerszego komentarza w sprawie. Skomentował jednak pomysł polubownego porozumienia z byłym menedżerem sportowca.

Niezmiennie mamy przekonanie o tym, że miał miejsce szantaż Pana Roberta Lewandowskiego przez Pana Cezarego Kucharskiego. Absolutnie nic w tej sprawie nie uległo zmianie.

Robert Lewandowski toczy spór z byłym menedżerem, Cezarym Kucharskim, przez którego miał być szantażowany.

Robert Lewandowski
 

Interia opublikowała zeznania i stenogramy z udziałem Anny Lewandowskiej. Sytuacja miała w znacznym stopniu odbić się na znanej trenerce. 

Anna Lewandowska w czarnym golfie
East News

 

Anna i Robert Lewandowscy, mecz Polska-Izrael na Stadionie Narodowym
Instagram
Newsy
Anna i Robert Lewandowscy kończą trudny dla nich rok: "Wpadła w panikę. Żałuję, że nie poszłam na policję"
Anna i Robert Lewandowscy kończa trudny dla nich rok. Jakie mają plany?

Ten rok należał do najbardziej udanych w karierze sportowej Roberta Lewandowskiego . "Lewy" odebrał niedawno nagrodę FIFA The Best 2020 dla najlepszego piłkarza na świecie. W walce o to trofeum pokonał m.in. Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo. „To niesamowite wyróżnienie za lata ciężkiej pracy i przypomnienie, by nigdy nie przestać marzyć. (...) Dziękuję mojej żonie, przyjaciołom i rodzinie za nieustające wsparcie i miłość, które są najmocniejszym fundamentem tego osiągnięcia”, napisał Lewandowski na Instagramie. Niestety, w życiu osobistym Lewandowskiego pojawiły się poważne kłopoty, dlatego wsparcie bliskich przyda mu się teraz bardziej niż kiedykolwiek. Powód? Jak czytamy w "Party", były menedżer piłkarza Cezary Kucharski oskarżył go o nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych i domaga się ogromnego odszkodowania. Robert odpiera te zarzuty, oskarżając byłego współpracownika o „zniesławienie, nękanie i szantaż”. Piłkarza czeka więc zaciekła batalia sądowa, jednak jego priorytetem jest teraz spokój rodziny, bo cała sytuacja mocno odbiła się na życiu prywatnym Lewandowskich. O co były menadżer oskarża Lewandowskiego? Afera z udziałem piłkarza i jego byłego menedżera rozpętała się w połowie września, tuż przed startem Bundesligi. Wtedy niemiecki tygodnik „Der Spiegel” ujawnił, że do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił pozew Cezarego Kucharskiego przeciwko należącej do Lewandowskiego firmie marketingowej RL Management, której był udziałowcem. Wspólnik oskarżył piłkarza, że ten nieprawidłowo rozliczał się z podatków i wykorzystywał firmowe pieniądze do celów prywatnych. Kucharski wypowiedział umowę spółki i teraz domaga się od piłkarza 39 mln złotych odszkodowania, bo na tyle oszacował swój wkład włożony w...

Zbigniew Boniek, Robert Lewandowski, Cezary Kucharski
Ons.pl
Newsy
Menedżer Roberta Lewandowskiego pozywa Zbigniewa Bońka! O co poszło?
Menedżer Roberta Lewandowskiego pozywa Zbigniewa Bońka! O co poszło?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Cezary Kucharski, menedżer Roberta Lewandowskiego, pozwał Zbigniewa Bońka prezesa PZPN! Powód? Boniek opublikował jakiś czas temu tweeta, w którym - zdaniem Kucharskiego - godzi w dobre imię menedżera. Prezes PZPN zasugerował, że "ludzie CK" byli zamieszani w pobicie Bartosza Kapustki (innego zawodnika, którego wtedy Kucharski reprezentował) w jednej z krakowskich dyskotek. Co napisał Zbigniew Boniek ? "Mówią, że Kapustka dostał w głowę od ludzi CK bo nie chce z nim przedłużyć umowy, w marcu zobaczymy!" - napisał na Twitterze prezes PZPN 5 grudnia 2015 roku. "Mówią, że Kapustka dostał w głowę od ludzi CK bo nie chce z nim przedłużyć umowy, w marcu zobaczymy!" - napisał na Twitterze prezes PZPN. Wpis kończył się trzema emotikonami, tzw. uśmieszkami. (http://www.tvn24.pl) Bartosz Kapustka nie przedłużył umowy z firmą Cezarego Kucharskiego, a ten za niefortunny wpis postanowił pozwać Bońka. Prezes PZPN wpis usunął i tłumaczył się, że w użyciu liter "CK" chodziło mu o... Calvina Kleina i kontrakt reklamowy. Jednak Kucharski i tak sprawę skierował do sądu. Jak poinformował portal futbolfejs.pl, menedżer domaga się od Bońka publicznych przeprosin i wpłaty 5 tys. złotych na cel społeczny w postaci szkolenia sportowego dzieci i młodzieży realizowany przez Polską Fundację Piłki Nożnej. P { margin-bottom: 0.21cuż A tymczasem za tydzień Euro 2016 we Francji i Cezary Kucharski nie raz spotka się ze Zbigniewem Bońkiem twarzą w twarz. Ciekawe co o tym wszystkim sądzi Robert Lewandowski ?   Zobacz także: Zbigniew Boniek zakpił z płaszcza Grzegorza Krychowiaka. Odpowiedział mu piłkarz i... Monika Olejnik   Cezary Kucharski ma swoją firmę menadzerską w której obsługuje sportowców. W teamie gwiazd ma też Roberta i Annę Lewandowskich.   Zbigniew...

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
East News
Newsy
Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia
Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia

Były agent Roberta Lewandowskiego domaga się ok. 39 milionów złotych odszkodowania od kapitana polskiej reprezentacji. Cezary Kucharski zarzuca piłkarzowi, że nieprawidłowo rozliczał się z dochodów, a firmowe pieniądze przeznaczał na prywatne cele. W dodatku Cezary Kucharski dodaje, że miał również zostać oszukany przez byłego pracodawcę. Całą sprawę opisał "Der Spiegel". Według informacji podanych przez tabloid sprawa dotyczy także Anny Lewandowskiej, której firma pożyczyła od męża ponad 2,5 miliona euro, które nigdy nie zostały zwrócone.  Rodzina Lewandowskich ustosunkowała się do nieciekawych doniesień, które zostały opisane w niemieckiej prasie. Rzeczniczka Roberta Lewandowskiego wydała oficjalne oświadczenie.  Zobacz także:  Nikt nie wierzył w Roberta Lewandowskiego: „Za mały, za chudy, połamią mu się te wykałaczkowe nogi” Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania Jak informuje "Der Spiegel", Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego, wniósł do sądu oskarżenie przeciwko byłemu pracodawcy. Jednym z zarzutów jest to, że piłkarz miał manewrować pieniędzmi bez wiedzy niemieckiego Urzędu Skarbowego. Firma Roberta Lewandowskiego miała również pożyczyć firmie Anny Lewandowskiej 2,5 miliona euro, które nigdy nie zostało zwrócone.  Kucharski stawia swojemu byłemu klientowi poważne zarzuty. Chodzi między innymi o to, że miał nielegalnie wyprowadzać ze swojej firmy marketingowej kilka milionów euro. Podobnie jak jego żona. Za luksusowe podróże, zakup nieruchomości i modnych mebli Lewandowscy mieli płacić z firmowego konta - informuje "Der Spiegel". Robert Lewandowski zaprzecza oskarżeniom,twierdząc, że Cezary Kucharski nie może...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner