Anna Lewandowska na okładce "Flesza"
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska we "Fleszu" opowiada o trzecim dziecku! Kiedy jej rodzina się powiększy?

Anna Lewandowska na okładce "Flesza"
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na okładce "Flesza" zapowiada, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w sprawie powiększenia rodziny. Czy chciałaby, żeby Klara i Laura miały jeszcze siostrę albo brata? "Czemu nie!" - odpowiada nam przewrotnie. Gwiazda zdradziła nam również, jak łączy pracę z opieką nad Klarą i Laurą i dlaczego nie pomaga jej niania.

Co jeszcze znajdziecie w najnowszym numerze "Flesza"? Przeczytacie jak Magda Gessler świętowała swoje 67. urodziny oraz co dzieje się z żoną Michała Wójcika, jednego z najpopularniejszych kabareciarzy w Polsce. Jeśli jesteście fanami "Brzyduli", dowiecie się co zmieni się w nowym sezonie, a zmieni się na pewno wiele! 

"Flesz" to przede wszystkim moda, pokażemy wam które plecione torebki, klapki i szorty powinny zwrócić waszą uwagę w sklepach. PS. Pamiętajcie, że coraz więcej z tych rzeczy możecie znaleźć już teraz na letnich wyprzedażach!

Zobacz także: Wyprzedaże 2020: Anna Lewandowska nie rozstaje się z tą torebką! Podobne w stylu Gucci kupisz od 89 zł!

Nowy "Flesz" do kupienia już od poniedziałku. Szukajcie nas w sklepach!

Anna Lewandowska na okładce "Flesza"
Flesz

Czy Ania Lewandowska zdecyduje się na trzecie dziecko? Nie powiedziała ostatniego słowa!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z wakacji
Instagram

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05