Anna Lewandowska w białych sneakersach Prada
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w kontrowersyjnych sneakersach za 2500 złotych. Znaleźliśmy niemal identyczne za 199!

Anna Lewandowska w białych sneakersach Prada
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, odkąd urodziła drugą córkę Laurę, stawia przede wszystkim na wygodę. Widać to doskonale w jej ostatnich stylizacjach. Ostatni look, którym pochwaliła się na Instagramie, zdecydowanie wpisuje się w jej mocno casualowy styl. Anna Lewandowska postawiła na ciemne jeansowe szorty z wysokim stanem, które zestawiła z czarnym wiązanym t-shirtem odsłaniającym jej brzuch. Jednak najważniejsze w jej stylizacji okazały się białe toporne sneakersy na platformie. To projekt luksusowego domu mody Prada. Jak zapewne się domyślacie, nowe sneakersy Ani nie należą do najtańszych...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Czarny wiązany t-shirt, na który zdecydowała się Anna Lewandowska, to projekt marki Eppram, której właścicielka jest blogerka modowa Maffashion. T-shirt ma piękne wiązanie eksponujące brzuch oraz nadruki - na przodzie mniejszy, a na plecach większy. T-shirt od Eppram kosztuje 179 złotych.

Czarny wiązany t-shirt od Maffashion
Mat. pras.

Zobacz także: Trendy jesień 2020. Jeansy Anny Lewandowskiej to hitowy model, który będzie rządził tej jesieni! Jak wyglądają spodnie cropped jeans?

Anna Lewandowska postawiła na białe sneakersy na grubej, aż pięciocentymetrowej platformie od Prady. To idealna opcja dla kobiet, które chciałyby dodać sobie kilka centymetrów wzrostu, a przy tym czuć się komfortowo. Model sneakersów jest zdecydowanie odważnym wyborem - ale nam bardzo się podoba!

Białe sneakersy na traktorze Prada
Mat. pras.

Sneakersy Anny Lewandowskiej to naprawdę boski model, jego cena niestety nie jest już taka boska... Jeśli chcecie znaleźć podobne buty na wysokiej platformie, zerknijcie poniżej na podobne modele, ale za to w o wiele niższych cenach - już od 199 złotych:

 

Więcej na temat Prada Anna Lewandowska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59