Instagram

Anna Lewandowska szczerze o trudach macierzyństwa: "Nie jest mi teraz tak super łatwo"

Instagram

Anna Lewandowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" wspominała narodziny swoich córek, zdradziła, dlaczego ostatnio pokazała zdjęcie płaskiego brzuszka i opowiedziała o trudach macierzyństwa. Trenerka w pierwszym telewizyjnym wywiadzie po porodzie zdradziła również, czym się różnią się Laura i Klara.

Sprawdźcie, co powiedziała Anna Lewandowska!

Anna Lewandowska szczerze o macierzyństwie

Anna i Robert Lewandowscy dokładnie 6 maja po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się wówczas druga córka pary, Laura. Od tamtej chwili dumni rodzice chętnie publikują w sieci piękne rodzinne zdjęcia, na których fani mogą zobaczyć ich córki Laurę i Klarę. Teraz Anna Lewandowska w rozmowie z Pauliną Krupińską w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o roli podwójnej mamy i zdradziła, że... wcale nie może narzekać na zbyt wiele nieprzespanych nocy. Okazuje się bowiem Laura, w przeciwieństwie do Klary, daje pospać swoim rodzicom.

Muszę powiedzieć, że nasza Laurka daje pospać. To jest chyba nagroda za Klarę, która nie spała tak dobrze jak Laura- zdradziła Anna Lewandowska.

Trenerka skomentowała również zamieszanie pod jednym z jej ostatnich zdjęć, kiedy to pokazała, jak wygląda jej brzuch niecałe trzy tygodnie po porodzie. 

Jestem od wielu lat trenerem personalnym. Moją pracą jest głównie bycie trenerem personalnym i na tym najbardziej się skupiam Moje ciało to moja praca, moja wizytówka. Natomiast ja się nie skupiam, żeby pokazać super formę. Co jest najdziwniejsze, pierwszy raz opisałam na blogu bardzo dla mnie ważną rzecz, czyli moje porody - jedna kobieta, dwa skrajne porody. Opisywałam to, że przy pierwszym porodzie, to był bardzo ciężki poród. Przeżyłam ledwo, dosłownie ledwo, natomiast - jak to powiedział doktor ordynator który przyszedł do mnie po porodzie uścisnąć mi dłoń -  powiedział "Pani Aniu, dzięki pani przygotowaniu, a gratuluje pani bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia,  pani dała radę. Pani jest świetnym wzorem, bo ta aktywność jest bardzo ważna i to jest ten przykład, że aktywność pomogła pani w przejść przez ten poród"- zdradziła Anna Lewandowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". - Natomiast jeżeli chodzi o drugi poród z Laurką to 30 minut, nawet nie zdążyli mi podać znieczulenia. Także to jest drugi skrajny przykład porodu, gdzie pokazuje, że ta aktywność fizyczna zadziałała. Ja chciałam bardzo to pokazać - Anna Lewandowska nawiązała do swoich zdjęć płaskiego brzucha.

Trenerka nie ukrywa jednak, że jej macierzyństwo nie jest tak łatwe i kolorowe jak mogłoby się wszystkim wydawać. 

Nie jest mi teraz tak super łatwo, ja jestem po 30-tce, drugie dziecko, dużo pracy, niewyspanie, bo wiadomo karmię piersią więc się jest czasami zalany tym mlekiem i to jest normalny obraz życia mamy- zdradziła w DDTVN.

Chociaż Anna Lewandowska zaledwie kilka tygodni temu po raz drug została mamą, to trenerka wcale nie zwalniła tempa! Żona "Lewego" w "Dzień Dobry TVN" przyznała, że właśnie na Dzień Dziecka zaplanowała premierę jej nowej książki ze zdrowymi słodkościami. Skorzystacie z przepisów trenerki?

Zobacz także: Anna Lewandowska opowiada nam, jak Klara przyjęła na świecie Laurę! Jest zazdrosna o młodszą siostrę?

Anna Lewandowska w rozmowie z "Dzień Dobry TVN opowiedziała o trudach macierzyństwa. 

Anna Lewandowska wozi 3 letnią Klarę w spacerówce
Instagram

Trenerka wydała nową książkę zaledwie kilka tygodni po narodzinach drugiego dziecka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dziecka to jedna z okazji, żeby poświęcić dziecku więcej uwagi, może to być spacer z lodami, zrobienie wspólnego posiłku. Możliwości jest naprawdę wiele. Dajmy dziecku nasz czas. Dzisiejszy dzień to też fajna okazja, aby wspomnieć o mojej nowej.. KSIĄŻCE “Healthy Sweets by Ann”, o której będę też wspominała w DDTVN @dziendobrytvn o godzinie 10:10 _____ ZDROWE SŁODKOŚCI DLA KAŻDEGO! Pokochają je zarówno maluchy i starszaki🤩 _____ Wiele osób, sięgając po słodycze ma wyrzuty sumienia. Wiedzą, że nadmiar cukru nie jest zdrowy, a oczami wyobraźni widzą dodatkowe, niechciane kilogramy. A gdyby tak słodkości stały się wartościową częścią diety? Ciasta, ciasteczka, tarty, torty, zdrowe wersje różnych przysmaków. Do wyboru, do koloru! Może masz ochotę na zdrowe śniadanie w słodkiej odsłonie? Nic prostszego. Zdrowe lody dla ochłody🍧🍦🍨? Proszę bardzo. Pełne wartości odżywczych zdrowe wersje tradycyjnych świątecznych ciast🥮🎂🍰🧁🥧? Oczywiście. Wszystkie propozycje, które znajdziecie w książce są moimi autorskimi przepisami. 🤗 dzięki którym Ty i Twoi bliscy możecie cieszyć się pysznościami bez wyrzutów sumienia. ➡️KSIĄŻKA JUŻ OD DZISIAJ W PPRZEDSPRZEDAŻY na stronie www.foodsbyann.com oraz na empik.com Ps. Okładka by @szulcworks #healthysweetsbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36