Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Anna Lewandowska już za kilka tygodni zostanie mamą! Pokazała najnowszą fotkę. Brzuszek jest już naprawdę spory! ZDJĘCIE

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram

Anna Lewandowska za miesiąc zostanie mamą. Żona Roberta Lewandowskiego jest obecnie w 8. miesiącu ciąży, a jej brzuszek jest już bardzo duży! Na Instagramie gwiazdy fitnessu właśnie pojawiło się najnowsze zdjęcie Ani w pięknej, wiosennej stylizacji. Anna Lewandowska ma na sobie czarne legginsy (jej nogi wyglądają bosko, mimo zaawansowanej ciąży!), czarną bluzkę oraz zieloną kurteczkę od Violi Piekut. Uzupełnieniem stylizacji są białe tenisówki we wzory oraz czarna torebka od Chanel. Tak ubrana, Anna Lewandowska, wybrała się na mecz Bayern Monachium, który dziś gra z Eintrachtem Frankfurt.

 

Zobacz też: Ania Lewandowska chwali się nowym zdjęciem z mieszkania. Zobacz, jak wygląda dom Lewandowskich!

 

Anna Lewandowska urodzi w kwietniu

Pierwsze dziecko państwa Lewandowskich przyjdzie na świat już w kwietniu. O tym, że piłkarz i jego żona zostaną rodzicami poinformował sam Robert Lewandowski w grudniu 2016 roku. Nieoficjalnie wiadomo, że Lewandowscy zostaną rodzicami córeczki, która będzie nosiła piękne imię Klara. Przyszli rodzice powoli szykują się do powitania nowego członka rodziny. Kupili już nawet łóżeczko! Anna Lewandowska na miesiąc przed porodem wygląda świetnie! Brzuszek jest już naprawdę spory. Zobaczcie fotkę z jej Instagrama.

 

Polecamy: Anna Lewandowska zdradziła, co najchętniej nosi w ciąży

 

Anna Lewandowska w 8. miesiącu ciąży. Trenerka wygląda świetnie!

Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Państwo Lewandowscy zostaną rodzicami już za kilka tygodni! W kwietniu urodzi się ich pierwsze dziecko - córeczka Klara.

Robert Lewandowski i Ania Lewandowska na meczu koszykówki w Niemczech
Eastnews

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47