Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z treningu z pewnym przystojniakiem Anna Lewandowska na treningu z pewnym przystojniakiem... Anna Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z treningu z pewnym przystojniakiem
Instagram
1/5
Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z treningu z pewnym przystojniakiem
Instagram

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z pewnym przystojniakiem... i to wcale nie jest Robert Lewandowski! Żona piłkarza, która już od kilku lat motywuje swoje fanki do zdrowego stylu życia i sportowej aktywności, już nie raz pokazywała, jak trenuje na siłowni. Ostatnio na treningu towarzyszyła jej nawet córeczka Klara - ich wspólne zdjęcie podczas ćwiczeń rozczuliło wówczas internautów. Teraz na profilu trenerki na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie prosto z siłowni. Anna Lewandowska pozuje na nim z pewnym tajemniczym przystojniakiem! 

Uważam, że dzięki MOTYWACJI, konsekwencji, odpowiedniemu planowaniu można osiągnąc dużo więcej, działać skuteczniej, utrzymać się w postanowieniach, mieć większa satysfakcję 💥💥💥 Dzisiaj spotkania z samymi pozytywnymi ludzmi. Na zakończenie 👉🏻 wspólny trening - Ania napisała pod zdjęciem.

Zobaczcie, z kim trenuje Anna Lewandowska! 

Zobacz także: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu!

2/5
Anna Lewandowska na treningu z pewnym przystojniakiem...
Instagram

Anna Lewandowska trenowała w towarzystwie swojego kolegi z zespołu. Kuba z Healthy Team również pochwalił się wspólną fotką z Anią. 

Koniec weekendu pod hasłem- „Jej energia nie ma końca” ⚡️🙈 Healthy Team wieczorem rozrabia na siłowni 😁💪- napisał sportowiec.

Zobaczcie, jakie zdjęcie pokazał kolega Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska na treningu z pewnym przystojniakiem
Instagram
Instagram

3/5
Anna Lewandowska
Instagram

Internauci byli zachwyceni wpisem motywacyjnym Anny Lewandowskiej. Fani trenerki zwrócili również uwagę na coś innego...

Ania, jako bicek mega😍😍

 

@annalewandowskahpba biceps jak u @_rl9 😁💪👌- komentowali fani trenerki.

Wy też zwróciliście uwagę na biceps Anny Lewandowskiej? Robi wrażenie! 
 

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram
5/5
Anna Lewandowska
Instagram
Więcej na temat Anna Lewandowska