Anna Lewandowska motywuje internautki nie tylko jako trenerka ale również jako mama. Klara i Laura są jej oczkiem w głowie. Chętnie pokazuje jak spędza czas z córeczkami i jak wyglądają ich relacje. Mimo wszystko Anna Lewandowska wciąż dostaje sporo pytań odnośnie macierzyństwa. Trenerka przyznała, że stara się być najlepszą mamą i wiele rzeczy sobie planować, chociaż nie zawsze jej to wychodzi:

Reklama

Nie zawsze jestem cierpliwa… - wyznała.

Co miała na myśli? Zobaczcie, co Anna Lewandowska wyznała na temat bycia mamą. Na ten wpis zareagowała m. in. Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz także:

Anna Lewandowska szczerze o byciu mamą

Anna Lewandowska doskonale łączy bycie mamą z obowiązkami zawodowymi. Chętnie dzieli się w sieci rodzinnymi zdjęciami, chociaż jednocześnie dba o prywatność Laury i Klary i nie pokazuje publicznie ich twarzy. Relacja Anny Lewandowskiej z dziewczynkami jest rozczulająca, a starsza córeczka trenerki nawet odziedziczyła po mamie zamiłowanie do sportu. Już nie raz zadziwiła fanów znanej mamy swoją kondycją i jakością wykonywania treningu nawet dla dorosłej osoby! Anna Lewandowska mimo otwartości i szczerości na temat zalet i cieni macierzyństwa, wciąż jest zasypywana mnóstwem pytań. Teraz postanowiła odpowiedzieć, na niektóre z nich.

Anna Lewandowska wyznała fanom, że nie na wszystko była się w stanie przygotować. W szczerym wpisie podzieliła się tym, co mocno zaskoczyło ją w byciu mamą:

Zobacz także

Podczas ostatniego Q&A padło kilka pytań o macierzyństwo... Czym mnie zaskoczyło? Jestem - chociaż może właściwie mogę już powiedzieć, że kiedyś byłam - perfekcjonistką. Sport nauczył mnie podchodzić do wszystkiego w życiu w sposób zadaniowy. Sprawił, że zawsze dążyłam do tego, żeby być dobra w tym, co akurat robię. Podobnie było z rolą mamy. To była bardzo świadoma decyzja, do której się przygotowywałam. Prawdopodobnie właśnie dzięki temu, że byłam w bardzo dobrej kondycji fizycznej w ciąży udało mi się w ogóle przetrwać pierwszy poród. Są jednak rzeczy, na które nie da się przygotować. Ogrom miłości i troski, który zalewa Cię, kiedy maleństwo przychodzi na świat… nie do opisania! Nie sądziłam, że można kogoś tak mocno kochać, kochać i kochać!

Przyznała, że podobnie jak w sporcie, starała sobie wszystko zaplanować, jednak bardzo szybko okazało się, że w przypadku bycia mamą, to wcale nie będzie takie proste. Klara i Laura są niczym tornado, które porywa skrzętne plany mamy:

Plan by Ann? Jednak czasami zawodzi ???? zawsze wszystko miałam dokładnie zaplanowane, wszystko pod kontrolą. One dwie (i każda z osobna) potrafią jednym zamachem zburzyć najlepiej ułożony plan (by Ann????) wrzuciłam na luz! Choć nie zawsze jestem cierpliwa…

Co więc okazało się największym zaskoczeniem w macierzyństwie Anny Lewandowskiej?

(...) brak kontroli, nieskończona maksymalna miłoooość i nieustanne zamartwianie się o ich bezpieczeństwo, zdrowie, szczęśliwe dzieciństwo i przyszłość ❤️

Piękne i prawdziwe!

Zobacz także:

Anna Lewandowska przy okazji pokazała urocze zdjęcie córek. Relacja Klary i Laury na nowym zdjęciu rozczuliła fanów:

To zdjęcie kojarzy mi się z obrazem Anioła Stróża stąpającego za dziećmi, które przechodzą po kładce nad rzeką. Piękne! - napisała internautka

@annalewandowskahpba, Instagram

Na piękny wpis Anny Lewandowskiej dotyczący bycia mamą zareagowała również Agnieszka Kaczorowska, która nie tak dawno przywitała na świecie swoją drugą córeczkę Gabrysię:

Jakbyś napisała i odpowiedziała za mnie…????????

Reklama

Pod pięknym wpisem Anny Lewandowskiej o córkach i macierzyństwie podpisałaby się niejedna mama.

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama