Anna Lewandowska od wielu lat promuje zdrowy styl życia i na co dzień dba o zbilansowaną dietę nie tylko dla siebie, ale i całej rodziny, a córeczki trenerki jedzą jedynie zdrowe przekąski i słodycze. Gwiazda, która mobilizuje kobiety do aktywności sportowej zdecydowała się zdradzić, jak wygląda jej dieta w ostanim czasie. Okazuje się, że Anna Lewandowska stawia na dietę wegańską, a teraz idzie o krok dalej i zdecydowała się na hitową dietę w Hollywood, dzięki której Adele przeszła spektakularną metamorfozę...

Reklama

Anna Lewandowska przechodzi na dietę sirt

Anna Lewandowska jakiś czas temu zdecydowała się rozwinąć swoją działalność w sieci i oprócz bloga o zdrowym żywieniu postawiła też na treningi. Dziś żona Roberta Lewandowskiego jest jedną z najpopularniejszych trenerek w kraju, a jej aplikacja bije rekordy popularności. Gwiazda rozwinęła też własną firmę cateringową i obecnie promuje kolejne zdrowe diety. Teraz Anna Lewandowska zdradziła, że sama obecnie jest na diecie wegańskiej, ale zamierza przejść na dietę sirt:

Dalej pozostaje w opcji wegańskiej. Od jutra dieta sirt, o której powiem więcej. Teraz pozostaje mi zjeść pyszną pastę z bakłażana z krakersem bezglutenowym. - wyznała Anna Lewandowska.

Zobacz także: Dieta sirtfood. To na niej Adele schudła ponad 40 kilogramów!

Anna Lewandowska na diecie sirt? To dość duże zaskoczenie! W końcu trenerka może pochwalić się rewelacyjną figurą, którą chętnie pokazuje w bikini. Skąd więc taka decyzja? Co prawda Anna Lewandowska nie zdradziła powodów, ale bardzo prawdopodobne, że chce po prostu przetestować dietę sirtfood.

Instagram/ annalewandowskabpba

Adele dzięki diecie sirtfood schudła ponad 40 kilogramów, a co ciekawe słynna dieta wcale nie jest tak bardzo restrykcyjna, ale polega na spożywaniu produktów bogatych w sirtuiny. Będąc na dicie SIRT z menu trzeba całkowicie wyeliminować słodycze, białą mąkę i fast-foody, ale z tym Anna Lewandowska z pewnością nie będzie miała problemu.sss

Zobacz także
East News/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama