Czarna kurtka Ani Lewandowskiej
Materiały prasowe

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Chociaż niedawno gwiazda przyznała, że wiadomość o drugiej ciąży, była dla niej sporym zaskoczeniem, to jednak zarówno ona, jak i Robert bardzo się cieszą, że niedługo ponownie zostaną rodzicami. Żona najlepszego polskiego piłkarza w dalszym ciągu intensywnie pracuje i wygląda na to, że czuje się świetnie! Ostatnio Ania została przyłapana przez paparazzi w Warszawie - trenerka z rodziną spędzi święta w Polsce. Gwiazda szczerze się uśmiechała, a do tego założyła bardzo modną stylizację! Koniecznie sprawdźcie jak żona Roberta Lewandowskiego prezentuje się w drugiej ciąży! 

Zobacz także: Anna Lewandowska wreszcie pokazała brzuszek! Ostrzega inne ciężarne: "Bądźcie ostrożne"!

1/4
Anna Lewandowska uśmiechnięta
Materiały prasowe

Anna Lewandowska jest świetną inspiracją dla każdej kobiety w ciąży! Gwiazda często podpowiada przyszłym mamom, jak dbać o siebie i wprowadzić do życia aktywność fizyczną! Ostatnio trenerka opublikowała post, w którym edukuje kobiety odnośnie treningów w ciąży.

Kobiety w ciąży, które były wcześniej aktywne i wykonywały treningi  aerobowe o dużej intensywności, jak najbardziej mogą kontynuować swoją aktywność pod warunkiem, że lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań. Pamiętajcie o tym koniecznie! Każda kobieta jest inna, u każdej ciąża przebiega inaczej, dlatego nie pomijajcie tego kroku - napisała Anna Lewandowska.

2/4
Anna Lewandowska szczęśliwa
Mat. prasowe

Ostatnio Ania zaprezentowała się w bardzo modnej stylizacji! Gwiazda została przyłapana przez paparazzi w  czarnej kurtce marki Misbhv! Ania najwidoczniej jest fanką tej stylizacji, ponieważ już wcześniej pojawiła się w niej na meczu swojego ukochanego. Kurtkę możecie kupić w cenie 2100 zł! To absolutny hit tej zimy!

 

3/4
Anna Lewandowska uśmiechnięta
Mat. prasowe

Ania wyznała, że druga ciąża była dla niej i Roberta zaskoczeniem! W rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl gwiazda opowiedziała, że para planowała kolejne dziecko, ale w późniejszym czasie. 

Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann - przyznała w wywiadzie z Pawłem Kapustą, Anna Lewandowska

4/4
Anna Lewandowska w samochodzie

Ania podobnie jak w pierwszej ciąży, nie chce rezygnować z planów zawodowych. Gwiazda dużo podróżuje i jak sama przyznaje, musi żyć na dwa domy. Mimo wszystko w dalszym ciągu chce robić wszystko, na co ma tylko ochotę. 

Nie będę oczywiście pokazywać szczegółów, bo to też okres, w którym kobieta powinna się wyciszać, ale na pewno nie będę się ograniczać w wypełnianiu swoich zawodowych obowiązków - powiedziała portalowi sportowefakty.wp.pl, Ania Lewandowska

 

Więcej na temat Anna Lewandowska