Anna Lewandowska zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze. Trenerka podczas relacji na InstaStories pokazała zdjęcia z salonu fryzjerskiego, w którym skróciła swoje długie włosy. Jak teraz wygląda? Czy Anna Lewandowska zaszalała i teraz nosi modnego boba? Tylko spójrzcie na najnowsze zdjęcie trenerki!

Reklama

Anna Lewandowska skróciła włosy

Anna Lewandowska już od wielu lat jest wierna swojej fryzurze. Żona Roberta Lewandowskiego najczęściej pokazuje się w długich, rozpuszczonych włosach. Początkowo trenerka stawiała na ciemne kolory włosów, ale od jakiegoś wybiera delikatne refleksy, które rozjaśniły jej fryzurę. Wydaje się, że największą metamorfozę Anna Lewandowska zafundowała sobie w 2018 roku- właśnie wtedy postawiła na ostre cięcie i zrobiła sobie modną grzywkę.

Teraz Anna Lewandowska podczas pobytu w Polsce wybrała się do swojego ulubionego salonu fryzjerskiego i znów odświeżyła swój look. Trenerka podczas relacji w sieci pokazała, jak teraz wygląda! Gwiazda sportu wyraźnie podcięła włosy, ale nie skróciła dość długiej już grzywki.

Zobaczcie sami, jak teraz prezentuje się Anna Lewandowska! Podoba się Wam najnowsza fryzura trenerki? Naszym zdaniem Ania wygląda świetnie! My uwielbiamy ją w takim wydaniu.

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarze córeczek! Laura to wykapany Robert Lewandowski?

Zobacz także

Anna Lewandowska podcięła włosy! Nowa fryzura wygląda wspaniale w połączeniu z jej casualowym lookiem - szarą marynarką i jasnymi mom jeans.

Instagram

Wcześniej trenerka miała nieco dłuższe włosy.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama