Anna Lewandowska opublikowała wyjątkowe rodzinne zdjęcie z córkami w identycznych sukienkach i pochwaliła się pięknymi prezentami od Laury i Klary. Dzień Matki to dla trenerki również czas przemyśleń i w kilku słowach podsumowała tę wyjątkową rolę swojego życia. Anna Lewandowska pisze nie tylko o blaskach, ale i cieniach macierzyństwa.

Reklama

Anna Lewandowska szczerze o roli mamy!

Anna Lewandowska na początku mają świętowała urodziny obu swoich córek, a kilka tygodni później przyszedł czas na jej święto. Trenerka sześć lat temu została mamą i nie ukrywa, że to była bardzo wyczekana rola, a trudnych chwil nie brakowało. Teraz Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z 6-letnią Klarą i 3-letnią Laurą i podsumowuje czas od kiedy jej córki pojawiły się w jej życiu:

Od 6 lat mam to ogromne szczęście bycia mamą ????‍♀️????‍♂️
To bardzo wyczekana rola, zaszczyt, wyróżnienie a także obowiązek. To chwile radości, uśmiechu, szczęścia, miłości, wzruszenia.

Co ciekawe, Anna Lewandowska napisała też o tych ciemniejszych stronach macierzyństwa i dodaje, że mimo wszystko to najpiękniejsza przygoda jej życia, a córki kocha bezgranicznie:

To także ogromne zmęczenie, nieprzespane noce czy bezsilność ????‍♀️ To codzienny pośpiech, aby zdążyć do przedszkola i szkoły, rozrzucone po podłodze zabawki albo pomalowane kredką meble????‍♀️
Mimo tego kocham bezgranicznie a bycie mamą to dla mnie najpiękniejsza przygoda w życiu ❤️

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowski pokazali, jak szaleją na koncercie w Barcelonie. Co za emocje!

Zobacz także

Przy okazji Anna Lewandowska pochwaliła się też pięknymi bukietami kwiatów, jakimi obdarowały ją jej córki. Tymczasem internautki zwróciły uwagę na wpis trenerki i doceniają fakt, że nie promuje tzw. "lukrowanego macierzyństwa":

Najpiękniejsza i najtrudniejsza droga z takimi bąblami ! ❤️

Mam tak samo???????? cudownego dnia mamy !!

Instagram / annalewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska ogłosiła radosną nowinę. Ma powody do świętowania. Posypały się gratulacje

Oprócz kwiatów Klara i Laura przygotowały też rysunki dla mamy pod czujnym okiem ich taty, Roberta Lewandowskiego. Piłkarz zaś napisał o Ani:

Jesteś najbardziej niesamowitą mamą dla naszych córek. Dziękuję

Brawo za pomysł własnoręcznie wykonanych prezentów.

Instagram / annalewandowska

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama