Anna Lewandowska w ciemnej koszulce
Instagram

Tak Anna Lewandowska wygląda 5 dni po porodzie! "Przepięknie!" komentują fani

Anna Lewandowska w ciemnej koszulce
Instagram

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda zaledwie kilka dni po narodzinach drugiego dziecka! Trenerka opublikowała na Instagramie swoje nowe zdjęcie, a internauci zachwycili się jej wyglądem. Pod najnowszą fotką żony Roberta Lewandowskiego pojawiło się sporo bardzo pozytywnych komentarzy. Sprawdźcie, jak prezentuje się Anna Lewandowska i co o jej wyglądzie piszą fani! 

Anna Lewandowska zachwyca swoim wyglądem po porodzie!

Anna i Robert Lewandowscy dokładnie 6 maja po raz drugi zostali rodzicami. Córeczka pary przyszła na świat o godzinie 9:05, a już kilka godzin później dumny tata pokazał w sieci urocze zdjęcie ze swoją pociechą. Dość szybko okazało się również, że Ania i mała Laura wróciły już do domu, a tam czekała na nie stęskniona Klara- pierwsza córka Lewandowskich. Trenerka chętnie publikowała w sieci zdjęcia swoich dzieci,  a teraz pokazała, jak wygląda zaledwie kilka dni po porodzie. Anna Lewandowska podsumowała wyzwanie w którym zachęcała swoich fanów do treningów i obok wyróżnionych osób, które ćwiczyły z jej aplikacją pokazała swoje najnowsze zdjęcie. 

(...) Każdego dnia czułam od Was wielką, pozytywną energię! DUMNAAAAA. To słowo, w trakcie wyzwania przewijało się w moim domu najczęściej! Nawet mój MĄŻ 🥰😜zaczął rozpoznawać większość z Was, tak często wspominałam o wyzwaniu🤭 hehhe i nawet mógł mi w wyborze🙈 - napisała na Instagramie.

Internauci ruszyli z gratulacjami dla wyróżnionych osób, ale spora część fanów zwróciła również uwagę na świetny wygląd Anny Lewandowskiej!

- Ale Śliczna❤️❤️❤️
- ślicznie wyglądasz 😎😍😍🔥
- Ania ty nawet po porodzie nie zwalniasz tempa i wyglądasz przepięknie, a ciepło i szczęście dosłownie promienieje 😍😍 - komentują fani.

Zobaczcie prezentuje się Anna Lewandowska! My mówimy WOW!

Zobacz także: Przyjaciółka Ani Lewandowskiej pokazała przepiękny prezent z okazji narodzin Laury! To pamiątka na całe życie

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda zaledwie kilka dni po porodzie. 

Anna Lewandowska w beżowej bluzie
Instagram

Dokładnie 6 maja Anna Lewandowska urodziła drugą córkę.

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53