Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Anna Lewandowska pokazała brzuszek! Jej fani przecierają oczy ze zdumienia!

Anna Lewandowska w beżowej swetrze
EastNews

Nie da się ukryć, że rodzina Lewandowskich budzi ogromne emocje. Nic więc dziwnego, że fani piłkarza i trenerki czekają teraz na wiadomość o kolejnej ciąży Anny Lewandowskiej. Już od kilku tygodni temat ten pojawia się coraz częściej w mediach, a wszystko zaczęło się, gdy gwiazda pojawiła się w luźniejszej kreacji i zasłaniała brzuch ręką. Jakby tego było mało, niektórzy otwarcie informowali o stanie Anny Lewandowskiej.

Na mieście mówią, że Anka jest w ciąży. Za jakiś czas ma to ogłosić w "Dzień Dobry TVN" w swoim cyklu Sztuki Walk - twierdził informator Pomponika jakiś czas temu.

Teraz Anna Lewandowska zdecydowała się pokazać swój brzuch!

Anna Lewandowska pochwaliła się swoim brzuszkiem

Gdyby ktoś jeszcze zastanawiał się, czy Anna Lewandowska jest już w ciąży i niedługo zostanie mamą drugiego dziecka, to trenerka rozwiewa wszelkie wątpliwości swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie. Anna Lewandowska pokazała się w seksownej stylizacji - założyła białą koszulę, którą związała w pasie, odsłaniając... idealnie umięśniony i płaski brzuch! Taka figura to marzenie niejednej kobiety.

- myślałam, ze już lepiej wyglądać nie możesz, a tu takie rzeczy widzę, ten brzuch 🔥🔥🔥🔥

- Ania wyglądasz zjawiskowo 🔥❤️

- idealny brzuch!

- Twój brzuch jest... NIESAMOWITY! - piszą fanki w komentarzach.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UWAGA! WYNIKI KONKURSU #TrenujęzLewą 🤗😍 Skłamałabym, gdybym powiedziała, że wybór był prosty! Setki zdjęć, jakość, jaką nimi wprowadziliście przeszła moje oczekiwania😘 W każdej wolnej chwili przeglądałam zdjęcia konkursowe ze SZCZERYMI UŚMIECHAMI. Był to mój sposób na doładowanie baterii🔥 Zgadnijcie, co łączyło wszystkie zdjęcia? Na każdym z nich był … uśmiech po treningu z @diet_training_by_ann ! Czyli to, o czym każdy trener może marzyć! Większość z Was, prawie 90% decydowało się na Easy Summer Shape❗🔥 Wiadomo! Wszyscy lubimy, kiedy trening jest szybki, prosty i skuteczny! Yeah! I takich treningów w mojej aplikacji jest znacznie więcej! Obiecuję powtórzyć taki konkurs z nagrodami, ba! Dorzucę jeszcze więcej nagród niespodzianek (choć teraz też wysłałam ich więcej niż planowałam ;p) Do rzeczy 🤗🤗 . ➡️ I miejsce: @KAAMILA_H 🔥🔥 JEDZIE NA OBÓZ CAMP BY ANN!⛩ Pięknie pracujesz na swój sukces! Osiągniesz go już wkrótce. Widzę to!👏 . ➡️ II miejsce to, zgodnie z Regulaminem, aż 3 osoby! @marlenareclaw 💪 @joaska.ss✌ @paulina_tuchorska 👏 . ➡️ III miejsce, to również trzy osoby! @zyna_aaa✌ @paulina_april_active👏 @_misztalova💪 Dodatkowe wyróżnienia, bo nie mogę nie wspomnieć o Was Kochani 🤗 ▶ @agnieszka_nowa_ja ! Pięknie motywujesz i nigdy nie schodzi Ci uśmiech z twarzy. Dziękuję! ❤ ▶ @maniul06 - udowadnia, że Aplikacja jest dla wszystkich!👏 ▶ @chique_littlefitfashion MONIA - widzę, jak ciężko pracujesz, jestem pewna, że osiągniesz to, o czym marzysz! Całuję! A wiecie, co mnie cieszy najbardziej? Że, mimo zakończonego konkursu, WY NADAL TRENUJECIE! LOVEEEEE ZA TO‼‼ ❤ GRATULACJE DLA WYGRANYCH! I WIELKIE DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ‼‼❤ Wasza Ann • • #annalewandowska #dietandtrainingbyann #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Oczywiście nie ma mowy na razie o kolejnej ciąży. Trudno dopatrywać się zresztą jakichkolwiek krągłości w figurze trenerki. A wy czekacie na drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich?

Anna Lewandowska ma idealną figurę!

Anna Lewandowska ma tatuaż
Instagram

Fanki są zachwycone figurą trenerki

Anna Lewandowska w bikini na plaży
Instagram

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23